نمایش پست تنها
قدیمی 05-13-2012, 04:40 PM   #648
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سعیده نمایش پست ها
سلام دوستان
من با یه مشکل خیلی بزرگ مواجه شدم من الان 4 سال تنیس بازی میکنم قبلا با یه راکت خیلی سنگین کار میکردم هفته پیش یه راکت head گرفتم به قیمت 140000 تومان ولی یکی از بازیکنان تیم گفت نزدیک 100000 تومان گرون گرفتی مشخصات راکتم این است:
head size :102 in
weight:255g
balance:34.5
beam:25mm
string pattern:16/19
خواهش میکنم یکی بهم کمک کنه راکتم چه جور راکتی و قیمت اصلیش چنده؟
با این قیمتی که میدید فک کنم راکت رو دست 2 خریده باشید.اگر هم اینطور باشه فک نکنم خیلی گرون خریده باشید چون راکت 40 تومنی من تا حالا ندیده ام (حتی دست 2) مگر اینکه ماله زمان خیارشورشاه باشه !
اگه نه و راکت رو نو خریدید پس:
ساده ترین کار اینه که برید از فروشگاههای دیگه هم قیمت کنید.نمایندگی های هد تو ایران هم اگه تو همین تاپیک بگردید پیدا میکنید.مثلا بالاتر از میدون ونک یه نمایندگی داره تو یکی از خیابونها که الان به دلایلی یادم نمیاد.تا اون موقع که یادمه تو انقلاب هم این اواخر هد کم میاورد و پرینس میاورد.اما الان باز میتونید برید سئوال کنید.
------
در مورد راکت هم من اطلاعاتم خیلی کامل نیست اما جواب میدم چون بعضی از بچه های با تجربه کمتر سر میزنن .اگر هم اومدن که جواب کامل رو میدن
به نظرم از یه راکت سنگین که 4 سال باهاش بازی کردی یه دفعه بیاید رو راکت 255 گرم که راکت بازیکنان متوسط یا آماتور به حساب میاد کار درستی نباشه
این راکت شما با توجه به نام کاربریتون که خانم هستید راکت خوبیه اما نه برای کسی که 4 سال با راکت سنگین کار کرده !
اگه بازیتون تقریبا حرفه ای هست و بیش از هفته ای 1 یا 2 بار تنیس بازی میکنید توصیه من این هست که راکتتون رو عوض کنید و یه راکت سنگینتر از این راکت انتخاب کنید.

ویرایش توسط moris : 05-13-2012 در ساعت 04:47 PM
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: