Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دیدارها
RESULTS - MONDAY, 7 MAY, 2012
Women's Singles - Second Round
i(5) Samantha Stosur (AUS) d. Christina McHale (USA) 26 64 60
i(8) Li Na (CHN) d. (WC) Sílvia Soler-Espinosa (ESP) 63 61
i(12) Angelique Kerber (GER) d. (WC) Venus Williams (USA) 64 61
iPetra Cetkovska (CZE) d. (Q) Lourdes Domínguez Lino (ESP) 64 75
Women's Singles - First Round
i(3) Petra Kvitova (CZE) d. Marina Erakovic (NZL) 62 63
i(9) Serena Williams (USA) d. Elena Vesnina (RUS) 63 61
i(WC) Carla Suárez Navarro (ESP) d. (15) Jelena Jankovic (SRB) 46 76(5) 64
iLucie Safarova (CZE) d. Kaia Kanepi (EST) 64 64
iSara Errani (ITA) d. Chanelle Scheepers (RSA) 46 62 63
iEkaterina Makarova (RUS) d. Galina Voskoboeva (KAZ) 62 76(3)i
i(Q) Lucie Hradecka (CZE) d. Peng Shuai (CHN) 64 57 64
i(Q) Andrea Hlavackova (CZE) d. (Q) Anastasia Rodionova (AUS) 61 64
Women's Doubles - First Round
Groenefeld/Zhang (GER/CHN) d. (6) Mirza/Rodionova (IND/AUS) 63 62
Hsieh/Zheng (TPE/CHN) d. (8) Benesova/Zahlavova Strycova (CZE/CZE) 62 16 106
Dulko/Suárez (ARG/ARG) d. Klepac/Rosolska (SLO/POL) 62 75
Erakovic/Niculescu (NZL/ROU) d. Hercog/King (SLO/USA) w/o (Hercog: Low Back Injury)i
Makarova/Vesnina (RUS/RUS) d. Gajdosova/Peng (AUS/CHN) 64 75
i(WC) Cibulkova/Husarova (SVK/SVK) d. Grandin/Uhlirova (RSA/CZE) 63 67(6) 107
Men's Singles - First Round
i[11] N Almagro (ESP) d. [Q] S Giraldo (COL) 67(5) 63 63
i[Q] D Gimeno-Traver (ESP) d. [Q] V Hanescu (ROU) 76(3) 46 63
i[WC] G Garcia-Lopez (ESP) d. M Baghdatis (CYP) 64 36 64
iV Troicki (SRB) d. D Young (USA) 61 46 61
iM Youzhny (RUS) d. [WC] J Marti (ESP) 63 62
i[WC] R Harrison (USA) d. [Q] S Stakhovsky (UKR) 76(3) 76(5)i
i[Q] I Andreev (RUS) d. J-C Ferrero (ESP) 64 76(4)i
i[Q] A Falla (COL) d. J Chela (ARG) 63 26 62
Men's Doubles - First Round
S Gonzalez (MEX)/C Kas (GER) d. O Marach (AUT)/A Peya (AUT) 36 64 10-8
J Cabal (COL)/E Schwank (ARG) d. K Anderson (RSA)/J Isner (USA) 64 76(4)i
|