نمایش پست تنها
قدیمی 05-02-2012, 03:36 PM   #146
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nanook نمایش پست ها
اگر زیاد سوال میکنم باید منو ببخشید.

من توی عید با ایشون اشنا شدم،کرج در پارک بین المللی تنیس،اونم همه ی مدیرای سایتو میشناخت.گفت که همون روز چند نفرشون میان انجا منم خیلی دوست داشتم که منتظر میموندم تا بیان اما نشد.
شما هم اهل کرج هستین؟

خیر، بنده ساکن کرج و استان البرز نیستم.

اما در مورد پارک بین‌المللی تنیس کرج که فرمودین، بله مدیران و عده‌ای از اعضا و دوستان مدیریت فروم، هر از چند گاهی پس از هماهنگی در تاپیک مخصوص « گردهمایی تنیس‌ تاکرزی‌ها » با هم سر روز و ساعتی معین قرار دیدار و مسابقه تفریحی می‌گذارند. البته گاهی به دلایلی قرار بازی‌های تمرینی به صورت خصوصی مطرح می‌شوند و در تاپیک به صورت رسمی اعلام نمی‌شوند. اما اگر شما هم تمایل به حضور در این گردهمایی‌ها دارید، تاپیک مذکور را دنبال بفرمایید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: