نمایش پست تنها
قدیمی 04-12-2012, 10:42 AM   #3
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
به جا كمك كردن اينا رو ميگي؟
مگه می خوای با لشکر رم بجنگی؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
آينده گري چيه عزيز دلم . آدم اينجا با واقعيت ها سر كار داره . پرده تعصب رو يه لحظه دور كن . مثلا بگيم والنسيا بياد قهرمان لاليگا بشه . خوب قربون شكل ماهت برم وقتي رئال و بارسلونا هستند ديگه عملا هيچ شانسي نداره ديگه.
والله من هر چی سعی کردم نتوسنتم ربطی بین اون چیزی که من گفتم با این مثالی که شما زدی پیدا کنم. با واقعیت ها سر و کار داریم؟ خب واقعیت 16 گرند راجر هست در برابر 10 گرند نادال. 4 سالو نیم نامبر وانی هست در مقابل 1 سال و خورده ای. 19 مسترز هست در مقابل 19 مسترز. 6 قهرمانی در تور نهایی هست در مقابل صفر قهرمانی. پرده هم زدم کنار. شما واقعیت دیگه ای سراغ داری؟
اینکه می فرمایین راجر دیگه گرند نمی بره اسمش چیه؟ والله تو شهر ما به این میگن اینده نگری . نمی دونم جایی که شما هستی اسمش چیه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
بابا ایول چه انرژی دارید شما. خیلی وقت بود تو تنیس تاکرز یه همچین کل کلایی نبود تو تایپکا. دمتون گرمهر چند حرفای غیر منطقی از هر 2 طرف زیاد بود اما همینکه فضای سایت یکمی از اون حالت رسمی بودن اومد به سمت کل کل جای بسی خوشحالی داره
دفاع از راجر به ادم انرژی میده. البته نگران نباش. به زودی این تاپیک بسته خواهد شد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: