Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری «روز نخست» دیدارها
Davis.Cup.WG.QF.Day.1.JPG
WORLD GROUP QUARTERFINALS
SPAIN Leads AUSTRIA 2-0
Nicolas Almagro (ESP) d. Jurgen Melzer (AUT) 62 62 64
David Ferrer (ESP) d. Andreas Haider-Maurer (AUT) 61 63 61
FRANCE Levels w/ USA 1-1
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Ryan Harrison (USA) 75 62 26 62
John Isner (USA) d. Gilles Simon (FRA) 63 62 75
CZECH REPUBLIC Levels w/ SERBIA 1-1
Tomas Berdych (CZE) d. Viktor Troicki (SRB) 62 61 62
Janko Tipsarevic (SRB) d. Radek Stepanek (CZE) 57 64 64 46 97
ARGENTINA Levels w/ CROATIA 1-1
Marin Cilic (CRO) d. David Nalbandian (ARG) 57 64 46 76(2) 63
Juan Martin del Potro (ARG) d. Ivo Karlovic (CRO) 62 76(7) 61
AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND
URUGUAY Levels w/ CHILE 1-1
Marcel Felder (URU) d. Jorge Aguilar (CHI) 64 67(3) 61 62
Paul Capdeville (CHI) d. Martin Cuevas (URU) 60 63 61
BRAZIL Levels w/ COLOMBIA 1-1
Santiago Giraldo (COL) d. Joao Souza (BRA) 64 64 63
Thomaz Bellucci (BRA) v Alejandro Falla (COL) 26 36 61 64 63
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND
UZBEKISTAN Leads INDIA 2-0
Denis Istomin (UZB) d. Sanam Singh (IND) 63 62 64
Farrukh Dustov (UZB) d. Yuki Bhambri (IND) 64 64 63
AUSTRALIA Leads KOREA, REP. 2-0
Bernard Tomic (AUS) d. Min Hyeok Cho (KOR) 75 63 63
Matthew Ebden (AUS) d. Suk-Young Jeong (KOR) 63 63 64
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF
CHINESE TAIPEI Levels w/ CHINA, P.R. 1-1
Di Wu (CHN) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 64 26 76(0) 36 86
Jimmy Wang (TPE) d. Ze Zhang (CHN) 63 64 36 62
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – SECOND ROUND
ISRAEL Leads PORTUGAL 2-0
Dudi Sela (ISR) d. Frederico Gil (POR) 63 64 64
Amir Weintraub (ISR) d. Rui Machado (POR) 57 63 61 75
BELGIUM Leads GREAT BRITAIN 2-0
Steve Darcis (BEL) d. Josh Goodall (GBR) 67(2) 63 64 64
Olivier Rochus (BEL) d. Daniel Evans (GBR) 36 64 76(7) 64
NETHERLANDS Leads ROMANIA 2-0
Thomas Schoorel (NED) d. Petru-Alexandru Luncanu (ROU) 61 63 63
Robin Haase (NED) d. Andrei Daescu (ROU) 63 63 64
SOUTH AFRICA Levels w/ SLOVENIA 1-1
Blaz Kavcic (SLO) d. Ruan Roelofse (RSA) 67(4) 61 61 63
Izak van der Merwe (RSA) d. Grega Zemlja (SLO) 61 36 63 64
AMERICAS ZONE GROUP II – SECOND ROUND
MEXICO Leads BARBADOS 2-0
Cesar Ramirez (MEX) d. Darian King (BAR) 62 63 61
Miguel Gallardo-Valles (MEX) v Haydn Lewis (BAR) 60 76(4) 60
VENEZUELA Leads DOMINICAN REPUBLIC 1-0
David Souto (VEN) d. Roberto Cid (DOM) 62 36 62 62
Luis Martinez (VEN) v Victor Estrella (DOM)
AMERICAS ZONE GROUP II – PLAY-OFFS
EL SALVADOR Leads PARAGUAY 2-0
Rafael Arevalo (ESA) d. Diego Galeano (PAR) 76(6) 64 64
Marcelo Arevalo (ESA) v Juan Carlos Ramirez (PAR) 62 63 63
PUERTO RICO Levels w/ BOLIVIA 1-1
Alex Llompart (PUR) d. Mauricio Doria-Medina (BOL) 63 62 64
Hugo Dellien (BOL) d. Ricardo Gonzalez (PUR) 62 62 36 76(1)i
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – SECOND ROUND
PHILIPPINES Leads PAKISTAN 2-0
Johnny Arcilla (PHI) d. Aqeel Khan (PAK) 62 62 63
Treat Huey (PHI) d. Yasir Khan (PAK) 61 60 63
INDONESIA Levels w/ THAILAND 1-1
Christopher Rungkat (INA) d. Kittiphong Wachiramanowong (THA) 64 63 62
Danai Udomchoke (THA) d. Aditya Hari Sasongko (INA) 61 61 63
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – PLAY-OFFS
LEBANON Leads PACIFIC OCEANIA 2-0
Bassam Beidas (LIB) d. Cyril Jacobe (POC) 62 62 62
Karim Alayli (LIB) d. Juan Sebastien Langton (POC) 60 46 61 75
HONG KONG CHINA v SRI LANKA
Hiu-Tung Yu (HKG) vs. Harshana Godamanna (SRI) – Postponed Until Saturday Due to Rain
Jonathan Chu (HKG) vs. Dineshkanthan Thangarajah (SRI) – Postponed Until Saturday Due to Rain
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – SECOND ROUND
UKRAINE Leads CYPRUS 2-0
Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Christos Hadjigeorgiou (CYP) 61 62 61
Sergei Bubka (UKR) d. Sergis Kyratzis (CYP) 63 76(2) 63
HUNGARY Leads LATVIA 2-0
Marton Fucsovics (HUN) d. Ernests Gulbis (LAT) 67(7) 63 64 46 63
Adam Kellner (HUN) d. Deniss Pavlovs (LAT) 63 76(2) 62 62
BELARUS Levels w/ BOSNIA & HERZEGOVINA 1-1
Amer Delic (BIH) d. Dzmitry Zhyrmont (BLR) 64 64 46 75
Uladzimir Ignatik (BLR) d. Damir Dzumhur (BIH) 63 76(4) 63
POLAND Leads ESTONIA 2-0
Lukasz Kubot (POL) d. Vladimir Ivanov (EST) 63 62 62
Jerzy Janowicz (POL) d. Jurgen Zopp (EST) 76(4) 76(2) 36 61
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – PLAY-OFFS
MOROCCO Levels w/ MONACO 1-1
Yassine Idmbarek (MAR) d. Benjamin Balleret (MON) 75 75 63
Jean-Rene Lisnard (MON) d. Mehdi Ziadi (MAR) 76(4) 64 63
EGYPT Levels w/ IRELAND 1-1
James McGee (IRL) d. Karim-Mohamed Maamoun (EGY) 26 64 62 75
Sherif Sabry (EGY) d. Conor Niland (IRL) 26 61 60 62
TURKEY Levels w/ MOLDOVA 1-1
Marsel Ilhan (TUR) d. Maxim Dubarenco (MDA) 64 64 62
Radu Albot (MDA) d. Haluk Akkoyun (TUR) 64 62 61
LUXEMBOURG Leads MADAGASCAR 2-0
Laurent Bram (LUX) d. Lofo Ramiaramanana (MAD) 61 64 64
Gilles Muller (LUX) d. Jacob Rasolondrazana (MAD) 63 61 76(3)i
|