Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از پایان « روز ششم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2012 استرالیا
Results - Saturday, January 21, 2012
Women's Singles - Third Round
i(2) Petra Kvitova (CZE) d. (27) Maria Kirilenko (RUS) 60 10 Ret. (Left Leg Muscle Injury)i
i(4) Maria Sharapova (RUS) d. (30) Angelique Kerber (GER) 61 62
Ekaterina Makarova (RUS) d. (7) Vera Zvonareva (RUS) 76(7) 61
Zheng Jie (CHN) d. (9) Marion Bartoli (FRA) 63 63
i(12) Serena Williams (USA) d. Greta Arn (HUN) 61 61
i(14) Sabine Lisicki (GER) d. (18) Svetlana Kuznetsova (RUS) 26 64 62
i(21) Ana Ivanovic (SRB) d. Vania King (USA) 63 64
Sara Errani (ITA) d. Sorana Cirstea (ROU) 67(6) 60 62
Women's Doubles - Second Round
Kudryavtseva/Makarova (RUS/RUS) d. (1) Peschke/Srebotnik (CZE/SLO) 32 Ret. (Srebotnik: Right Hip Injury)i
i(4) Dulko/Pennetta (ARG/ITA) d. Soler-Espinosa/Suárez Navarro (ESP/ESP) 62 62
i(6) Mirza/Vesnina (IND/RUS) d. Birnerova/Brianti (CZE/ITA) 75 75
i(7) Hlavackova/Hradecka (CZE/CZE) d. Cetkovska/Foretz Gacon (CZE/FRA) 75 63
i(8) Hantuchova/Radwanska (SVK/POL) d. Paszek/Woehr (AUT/GER) 60 60
Begu/Niculescu (ROU/ROU) d. (9) Grandin/Uhlirova (RSA/CZE) 61 46 63
Fujiwara/Morita (JPN/JPN) d. (10) Benesova/Zahlavova Strycova (CZE/CZE) 64 36 75
i(12) Gajdosova/Mattek-Sands (AUS/USA) d. Cibulkova/Craybas (SVK/USA) 57 63 63
Martic/Mladenovic (CRO/FRA) d. (14) Hsieh/Voskoboeva (TPE/KAZ) 67(1) 75 63
Men's Singles - Third Round
i[1] N Djokovic (SRB) d. N Mahut (FRA) 60 61 61
i[4] A Murray (GBR) d. M Llodra (FRA) 64 62 60
i[5] D Ferrer (ESP) d. [27] J Chela (ARG) 75 62 61
i[6] J Tsonga (FRA) d. F Gil (POR) 62 62 62
M Kukushkin (KAZ) d. [14] G Monfils (FRA) 62 75 57 16 64
i[17] R Gasquet (FRA) d. [9] J Tipsarevic (SRB) 63 63 61
i[24] K Nishikori (JPN) d. J Benneteau (FRA) 46 76(3) 76(4) 63
iL Hewitt (AUS) d. [23] M Raonic (CAN) 46 63 76(5) 63
Men's Doubles - Second Round
i[2] M Mirnyi (BLR)/D Nestor (CAN) d. J Cabal (COL)/R Farah (COL) 76(0) 62
i[4] M Bhupathi (IND)/R Bopanna (IND) d. C Ball (AUS)/T Huey (PHI) 62 62
i[6] M Fyrstenberg (POL)/M Matkowski (POL) d. P Andujar (ESP)/G Garcia-Lopez (ESP) 63 75
i[8] A Qureshi (PAK)/J Rojer (CUW) d. P Marx (GER)/A Shamasdin (CAN) 76(8) 64
i[11] F Cermak (CZE)/F Polasek (SVK) d. M Elgin (RUS)/A Kudryavtsev (RUS) 46 64 75
R Mello (BRA)/J Souza (BRA) d. V Hanescu (ROU)/O Rochus (BEL) 64 64
Mixed Doubles - First Round
Y Shvedova (KAZ)/A Ram (ISR) d. A Rodionova (AUS)/C Kas (GER) 4-6 6-3 10-5
J Jankovic (SRB)/B Tomic (AUS) d. A Barty (AUS)/B Mitchell (AUS) 6-1 6-3
E Vesnina (RUS)[5]/L Paes (IND)[5] d. A Pavlyuchenkova (RUS)/M Mirnyi (BLR) 6-2 7-5
B Mattek-Sands (USA)[8]/H Tecau (ROU)[8] d. L Hradecka (CZE)/F Cermak (CZE) 4-6 6-3 10-6
V Uhlirova (CZE)/S Lipsky (USA) vs. P Hercog (SLO)/J S Cabal (COL) 7-6(4) 7-5
L Huber (USA)/C Fleming (GBR) d. R Kops-Jones (USA)/E Butorac (USA) 7-5 6-2
|