نمایش پست تنها
قدیمی 01-11-2012, 01:12 AM   #221
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

داكيچ:در شكست تحقير آميز سيدني منجمد شده بودم.

يلنا داكيچ در مسابقه خود مقابل ماريون بارتولي

يلنا داكيچ هم مانند سامانتا استوزر اعتراف كرد كه فشار رواني در مسابقه اش در سيدني بر او غلبه كرده.ماريون بارتولي، داكيچ را 6-0, 6-3 درهم شكست.داكيچ گفت:”اين طور نبود كه او بازيكن بهتر باشد.من خيلي خيلي مضطرب بودم...واقعا منجمد شده بودم.معمولا مي توانم كنترلش كنم[فشار رواني].معمولا اينگونه پيش نمي آيد.مي توانم خودم را سريع جمع و جور كنم حتي اگر خيلي سريع و در دو، سه گيم اتفاق بيفتد.حداكثر در پايان ست.امروز اين اتفاق نيفتاد.”
داكيچ ادامه داد كه فشار بيشتري را به خاطر عملكرد بهتر روبروي تماشاگران هموطنش احساس كرده:”سخت است، چون همين جا بزرگ شده ام.من هميشه مي خواستم كه اينجا خوب بازي كنم.بازي كردن در خانه براي ما خيلي سخت است چون مي خواهيم خيلي خوب ظاهر شويم.فكر كنم اين مشكل براي خيلي از بازيكنان وجود دارد.”

هريسون:مي خواهم خلاق باشم، نه قابل انتظار.

بازيكن جوان آمريكايي، رايان هريسون مي گويد ازينكه به عنوان يكي از استعدادهاي برتر آمريكا معرفي مي شود لذت مي برد.
هريسون:”من به آن با ديد يك امتياز مثبت نگاه مي كنم نه به عنوان فشار، چون دو بعد دارد.مي تواني با اين ديد نگاه كني كه همه چيز به من بستگي دارد و فشار زيادي وجود دارد كه اين كار را انجام بده يا آن را.اين همان راهيست كه باعث مي شود بترسيد و درنهايت شما را نابود مي كند.ولي من آن را مثبت مي بينم.اگر بخواهم دقيق تر بگويم من كارهايي را انجام داده ام تا خودم را در اين موقعيت قرار دهم ولي همزمان مردم درباره اين صحبت مي كنند كه من به عنوان بازيكن بزرگ بعدي خواهم بود ولي...بين اينكه منتظر باشي آينده ات به طرز خاصي شكل بگيرد و اينكه خودت آن را خلق كني تفاوت است و من مي دانم خيلي از آنچه كه دوست دارم باشم فاصله دارم.”

مكنرو انتخاب ماري را مناسب مي بيند.

جان مكنرو مي گويد كه اندي ماري تصميم خيلي خوبي گرفته كه يكي از بزرگترين رقباي دوران بازي مكنرو، ايوان لندل را به عنوان مربي خود انتخاب كند.
مكنرو در گفتگو با Telegraph:”من ازينكه به لندل ارزش بدهم متنفرم ولي ماري به يك كار خارق العاده نياز داشت به جاي اينكه يك راه قابل پيش بيني را دنبال كند.اين قطعا چيزي غيرمنتظره براي من بود.من نمي دانستم كه لندل مي خواهد مربي گري كند.او بدون شك مي تواند چيزهايي را به اندي بياموزد.لندل تا وقتي 24 سالش بود گرنداسلم نبرد و حدس بزنيد؟ماري دقيقا 24 ساله است.پس اين مي تواند چيزي با ارزش براي ماري باشد.من به روند پيشرفت آن ها توجه خواهم كرد.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: