نمایش پست تنها
قدیمی 11-17-2011, 03:06 PM   #65
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
وقتی داشتم مینوشتم میدونستم حالا میگی Murray رو 2-0 برد پارسال اما Nadal رو 2-1.
اون رو هم قبلا بهت گفته بودم Federer یا از روی قصد Murray رو مجبور به حمله کردن و دادن Unforced Error کرد یا Murray جو گرفته بودش و میخواست جلوی هموطنهاش حمله کنه , وگرنه به هیچ وجه چنین نتیجه ای رقم نمیخورد.
چون میدونم بازیها رو ضبط میکنی برو یه بار دیگه اون بازی رو ببین و با بقیه بازیهای بین Federer و Muray مقایسه کن اونوقت میبینی تنها بازی ای که Federer داره در برابر Murray دفاع می کنه همونه.
ضمنا Nadal هم از سرویس Slice فوق العاده خوبی برخورداره , یکی از موثرترین سلاحاش برای Save کردن Break Point هاش در برابر Federer همینه , علتش اینه که توی سطوح Low Bounce توپهای Top Spin دار سنگین Nadal انچنان که باید و شاید ارتفاع نمی گیرند تا Federer رو بر روی بال ضعیفترش که بکهندشه بر روی Back Foot قرار بدهند و وی رو وادار به Unforced Error دادن بکنند و Federer خیلی راحتتر بکهند میزنه تا توی خاک رس یا توی IW.
اگه اینطوری فکر میکنی بحثی وجود نداره , فقط برو H2H بین Federer و Murray و Federer و Nadal رو تو Indoors چک کن.

این که فدرر رو به روی ماری فقط دفاع میکرد رو که خودم هم گفتم . خودم و خودت هم کلی با میلاد سر این موضوع بحث کردیم . که میلاد میگفت خود ماری بد بود .
باقی حرفات رو هم مشکلی باهاشون ندارم . مگه من چیزی غیر از اینا گفتم ؟ اینکه نادال و کلا چپ دست ها توی بیشتر ِ Break Point ها از سمت AD Court سرویس میزنن و همین موضوع کار رو برای راست دست ها مشکل کنه ، کاملا منطقیه.منم قبول دارم
من میگم تو اصلا مشکل روحی فدرر مقابل رافا رو در نظر نمیگیری . فقط از لحاظ فنی به قضیه نگاه میکنی . از لحاظ فنی فدرر امسال باید توی RG قهرمان میشد.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: