نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 07:12 PM   #52
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
کسی رو متهم نکردیم ، به همون شیوه ی خودشون بهش جواب دادیم . چیزی اضافه بر اون هم بهشون نگفتیم . دلیل نداره توهین اون چیزی باشه که شما تعریف میکنی.از نظر من به فدرر توهین کردن .
البته باز هم داری شلوغش میکنی ، نه کسی حرف از تنبیه زد که بیخود قاطی پستت میکنی این چیزا رو ، نه کسی گفت اون جوری که ما دوست داریم پست بدید . پست دادن جوابش رو هم گرفتن . دلیل هم نداره اون جوری که شما دوس داری حرف بزنیم.کسی هم حرفی از مجازات نزد که دوباره به شیوه ی هوچی گری به من نسبت میدی . هر کسی پستی داد توی پست هم جوابشو گرفت . حالا این که ما گفتیم بقیه باید مجازات بشن رو کجات در اوردی علتش مشخصه ، حرفی برای گفتن نداری با نسبت دادن تخیلات ذهنیت میخوای نظر خواننده رو نسبت به من تغییر بدی .

با پرستیدن و تقدس هم مشکل داری به پست من ربطش نده ، من خودم با هر گونه ایجاد تقدس مشکل دارم ولی اینو بدون که تنفر بیجا هم به اندازه ی همون تقدس بیجا مشمئز کنندست.در ضمن من نه پست شما رو نقل قول کردم ، نه پست اونی که با شما بحث کرد.روی بحث با حاتم بود.

خوشم میاد این سیستم کاور گیریت رو توی همه ی پستها بکار میبری که مخاطبت رو اون جوری که خودت دلت میخواد جلوه بدی ... نکن این کارارو پسر.
نخیر دوست من، شما وقتی از واژه "توهین" استفاده میکنی، خود به خود ذهن افراد رو به سمتی سوق میدی و بعید نیست وقتی کار به جاهای باریکتر بکشه، به همین بهانه کارهایی انجام بشه.
اسم اون کار رو شما میتونی لوث کردن افتخارات و ... بزاری، ولی اسمش توهین نیست. این واژه بار حقوقی داره.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: