نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 05:53 PM   #45
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
هی میخوام هیچی نگم گویا نمیشه.
1. من گفتم اینقدر تقدس گرایی نکنید، مقایسه کردن تنیسبازای چند سال پیش با الان شدنیه، چرا نیست؟ لیور رو که با نادال مقایسه نکرده که.
2. پست بابک تو همین تاپیک کار من رو راحت کرد، شماها همتون معلوم الحالید، لحن پست خودش گویاست، این منظر شما برا تماشای تنیسه!!
3. توهین؟ شما اصلا میدونی توهین به چی میگن؟ لازم نیست بگم توهین چیه، نزار بگم کی توهین میکرد، و همتون هم دنبالش بودید.
4. نمیدونم چرا این حرکات چقدر شبیه بعضی از اتفاقات جاریه کشور خودمون، یه مقام متعالی دارن جناب راجر مثل بعضیا که حرف دربارش بزنی میشی محارب و ...
توهین کجا بود پسر خوب؟ با دسته کورها که طرف نیستی عزیز من. هوچی گری و جو سازی نکن، اینجا تنیس تاکرزه، ج. ا هم نیست، این حرفها هم اسمش توهین نیست. ما حق داریم هر چقدر که دلمون بخواد در این باره بحث کنیم، خیلی از تنیس بازهای مهم هم مثل سمپراس از این قضیه صحبت کردن، اهان میدونم سمپراس حسوده چون راجر رکوردش رو زده اینو گفته.
واقعا متاسفم که این حرفها و بحثها تعبیر به توهین میشه، هیچ فرقی ندارید با دولتمرداتون.

تقدس گرایی در کار نبوده ، من همون موقع که خبر رو خوندم توی چت باکس هم گفتم راجر خالی بسته . اگر هم اینجا پست دادم علتش این بود که یه نفر خیلی راحت میاد میگه راجر هرچی قهرمانی داره به علت ضعیف بودن رقباش بوده.در مورد مقایسه هم میگم علت هر چی باشه برتری فدرر نسبت به رقبا بوده و شما هیچ جوره نمیتونی اثبات کنی که رقباش ضعیف بودن.اگه اینطور باشه رافا هم هر چی رو خاک برده به این دلیل بوده که رقیب روی خاک نداشته اگه یکی مثه نواک بود رافا هیچی نمیبرد و هیچی نبود روی خاک !

میلاد هم هر چی میگفت به خودش ربط داشت ، همون موقع هم من یک پست ندیدم از میلاد که به کسی توهین کنه و ازش تشکر کنم . خودتم خوب میدونی اینو.

بیخود هم شلوغش نکن ، وقتی میگی یه نفر افتخاراتش بخاطر نبود رقیب بوده اسمش توهین نیست ؟! البته واسه شما که معلومه توهین نیست ، ولی وقتی کل کریر یه نفر رو میبری زیر سوال داری بهش توهین میکنی . ربطش هم نده به دولتمردان و ج . ا که مثلا خودتو منطقی و وارسته جلوه بدی ... این سیستم کاور گیریت اصلا قشنگ نیست.حرفی داری از خودت بزن با مثل زدن چیزی که همه ازش نفرت دارن حرف خودت رو درست جلوه نده.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: