نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 01:18 PM   #31
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
اولا قصد تخریب راجر رو ندارم اگر شما پیش خودتون اینگونه فکر میکنید فکرتون رو برای خودتون نگه دارید.تخریب و تخریب , از اینگونه کلمات هم استفاده نکن آدم خندش میگیره .
دوما سن شکوفایی مهمه .هیچ بازیکن فوتبالی هم دوس نداره تو بیست و پنج ششتا معروف بشه چون عمر بازیگری حرفه ایش کمه.خوشبختانه رافا با نیروی جوانی و استعداد درونیش زود چهره شد.البته که خیلی مهمه زود چهره بشی و گرند اسلم ببری.
همدوره های راجر با همدوره های رافا قابل قیاسن ؟ دیگه الان هر کی رنکینگ رو تا خونه پنجاه میبینه با دیدن این همه غول وحشت میکنه
بسیار خب مقایسه فدرر با نادال از 5 فصل و 20 گرنداسلم بیشتر جالب نیست.ما هم صبر خواهیم کرد...

مهم این نیست که شما بگید منظورتون این بوده یا نه ، این کار شما "عین تخریبه" ، منم میتونم هرچی دلم خواست بگم بعدش بگم منظورم این نبود شما بد برداشت کردید !
من میگم رافا اگه پارسال قهرمان شد علتش اینه که نواک مثه امسال نبود ، اصلا میگم اگه نواک مثه امسال بود رافا 2 تا اسلم هم نمیبرد ... رافا همون اسلم هایی رو هم که روی خاک برده واسه این برده که کسی مثه نواک نبوده که رو به روش بایسته ... خیلی هم راحته.اصلا هم رافا توی خاک بهترین نیست ، از خوش شانسیش توی یه دوره ای ظهور کرد که هیچ کس روی خاک خوب بازی نمیکنه ... میبینی چقدر لوث کردن راحته ؟ حالا بشین تا صبح توضیح بده من بازم میگم اگه یکی مثه نواک بود رافا نصف مسترزهاش و اکثر رولندگروس هاش بر باد میرفت.
بله راجر هم دوس داشت از 19 سالگی شکوفا بشه ولی ربطش به حرف من چیه ؟ من میگم مهم Overall (این جور اصطلاحات انگلیسی رو استفاده کنید ضرر نمیکنید) ـه کریر رافاست . 19 سالگی شکوفا شدن به خودیه خود ارزشی نداره ، موقعی ارزش پیدا میکنه که طول عمر ورزشیتون بلندمدت باشه.
علت این که هرکی رنکینگ رو تا 50 میبینه و حشت میکنه ضعیف شدنه فدرره ، اگر فدرر مثل 2004-2007 بود همه فقط رنک "1" رو میدیدن و وحشت میکردن و به پایینش هم نگاه نمیکردن (درست مثل همون 4-5 سال !).
مساله این جاست که شما فکر میکنید یکه تازی یه نفر فقط به ضعف رقبا بستگی داره و کوچیکترین احتمالی رو واسه برتر بودن اون فرد در نظر نمیگیرید.پستی رو که در جواب مجتبی دادم بخون ، منظورم رو متوجه میشی.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: