نمایش پست تنها
قدیمی 09-14-2011, 05:06 PM   #610
peikan
Banned Users

پستها: 44
سپاس: 0
در 24 پست 86 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال_موری_دلپو_کلایسرز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
تو هم اونجوری فک کن!

من کمتر از تو تنیس ندیدم و بعدا هم خواهم دید... الان حوصله ندارم. یه سال دیگه شاید بیاد سر جاش! منم تعیین نکردم و نگفتم این نیست و اونه. من از کسی اسم بردم؟ تو هم نباید تعیین کنی ، البته این حرفت از رو تعصب بود!

آقای منطق ، ممد جون ، استاد استدلال ،استاد مغلطه ، برا هر کی دست زدن میشه بهترین جنگنده تاریخ! جم کن بساطتو!

دوست و دشمن فرضی و دفاع الکی و ... هم از توهمات تو هست ممد جون همچین چیزی وجود خارجی نداره...

" اگه به اصطلاح طرفدار تنیس بازهای جنگنده هستی، نادال باید در صدر جدولت باشه. "

تو اتلاف وقت و مدیکال با اقتدار در صدره ، البته در جنگندگی هم از بهترین هاست... ولی نه اول.

تو نادال ر بزار صدر ، منم نمیگم نیست ، از بهترین هاست در این زمینه ولی بهترین نیست. گذر زمان بهت ثابت میکنه. شاید تو اونایی که تو میشناسی باشه...

جانی مک و ... ( ؟ ) هم حرف های متناقض زیاد زدن... . یه بار همین مک گفته بود نادال بهترین تاریخه! بعد اومد گفت فدرره ، سال بعدم میگه نواکه!

البته من باهات شوخی کردما! دیدم همیشه تو به همه گیر دادی ، یه بارم ما به تو گیر بدیم!

خوب حرف های مسخره میزنی.هر وقت نادال مدیکال تایم گرفته اجباری بوده ودلش خواسته.حرف تنیسور خودتو بزن که اگر بیاد جلو نادا لوله میشه .منظورم اسطورتون هست.
peikan آنلاین نیست.