نمایش پست تنها
قدیمی 09-05-2011, 03:40 PM   #182
pinkthewall
Member

پستها: 41
سپاس: 1
در 35 پست 335 بار سپاسگزاری شده

سلام faridpj
از حرفهای من ناراحت نشو چون:
اگه ما هر اندازه هم که آدم خوبی باشیم ولی با روبرو شدن در برابر دیگران اهمیت کمی به حضور اطرافیانمون بدیم ،کسی متوجه خوب بودن ما نمیشه و این کم اهمیتی ما با کم و خلاصه صحبت کردن در کنارشون نشون داده میشه پس عزیزم بدون من با تو دشمنی نداشتم من با خونگرمی صحبت نکردن دیگران مشکل دارم که ناچارن از پست شما به عنوان در استفاده کردم تا دیوارا به گوش باشن که خونگرمی شرط اول شخصیت حر فه ای هاست و ما برای حرفه ای شدن احتیاج به تمام نکته های حرفه ای گری خواهیم داشت.
ما باید انتقاد پذیر باشیم تا پیشرفت کنیم . من قبول دارم حرفام غلط بود ولی میخواستم دلیل نوع با این لحن حرف زدنمو بعد از پاسخ شما توضیح بدم تا یه اشاره به خونگرم بودن بچه ها با هم کرده باشم.
و اگه ناراحت نشی بگم قبول کن همونطوری که خودتم گفتی پارتنر داری و احتیاج به امثال من نداری، باعث شد که پستی که دادیرو خلاصه کنی درست مثل کسی که شکمش سیر و از گرسنگی کوتاه صحبت میکنه ولی اگه آدم گرسنه باشه بازم این قدر کوتاه ازگرسنگی صحبت میکنه!؟
حالا با این مثالم تنوع حریف تمرینی رو برات توضیح میدم:ما وقتی یه نوع غذا داشته باشیم درسته که سیر می شیم ولی آیا یه نوع غذا برای تمام ویتامینها و مواد معدنی که بدن ما لازم داره کافیه؟
من میدونم که هم من وهم شما و هم همه دوستانی که یک رشته ورزشیرو دنبال میکنن آگاه به تاثیرات تنوع حریف تمرینی هستن ولی این مثال من نشون میده تاثیرات تنوع غذایی در بدن ما خیلی بیشتر از چیزی هست که ما بهش فکر میکنیم و این درست شبیه تنوع دوستان خوب ما و حریف تمرینی های خوب ماست.
در کل ما دوست داریم آقا
faridpj
pinkthewall آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pinkthewall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: