نمایش پست تنها
قدیمی 08-29-2011, 02:35 PM   #142
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نادال درباره جدايي والدينش كمتر سخن مي‌گويد.

رافائل نادال كه براي كمك به فروش زندگي نامه تازه منتشر شده خود (Rafa) در نيويورك كنفرانس مطبوعاتي برگزار كرده بود،از صحبت كردن درباره اين كه از جدايي والدينش از قبل خبر داشته،خودداري كرد.نادال در كتاب خود در اين باره مفصل توضيح داده است.در حال حاضر پدر و مادر نادال مجددا با هم زندگي مي‌كنند.
رافا:"من مشكلات[آن ها] را مي‌دانم ولي باز تكرار مي‌كنم كه در اين باره فعلا نمي‌خواهم صحبت كنم."

===========================================================
جوكويچ از محفظه پرفشار براي بازيابي استفاده مي‌كند.

نواك جوكويچ در مصاحبه با روزنامه Wall Street Journal اعلام كرده كه براي بازيابي (ريكاوري) بعد از مسابقه از محفظه پرفشار استفاده مي‌كند.اين دستگاه به مانند شبيه ساز ارتفاع بالاست و عضلات را به صورت متناوب متراكم مي‌كند.
اين دستگاه CVAC Pod نام دارد و توسط شركت CVAC Systems ساخته شده و قيمت آن 75هزار دلار است.اين شركت ادعا كرده كه استفاده ازين دستگاه به مدت 20 دقيقه و 3 بار در هفته،مي‌تواند توانايي بدن را با بهينه كردن گردش خون،افزايش دادن گلبول هاي قرمز،از بين بردن اسيد لاكتيك و شايد بازيابي سلول ها بالا ببرد.
جوكويچ:"من فكر مي‌كنم كه اين دستگاه واقعا به من كمك مي‌كند،نه به خاطر عضلات بلكه براي بازيابي بعد از يك ست خسته كننده.اين دستگاه شبيه سفينه فضايي است و يك تكنولوژي عالي است."
آلن روزكوسكي (Allen Ruszkowski) از شركت CVAC ادعا مي‌كند كه اين دستگاه تا دو برابر از روش دوپينگ (تعويض خون) كه ممنوع است بيشتر به بدن اكسيژن مي‌رساند.گفته شده كه ورزشكاران ديگري هم از اين وسيله استفاده مي‌كنند.
گفته شده جوكويچ درطول مسابقات آزاد آمريكا در منزل تنيس باز سابق گوردون اولينگ (Gordon Uehling) كه در نيوجرسي است و اين دستگاه را در اختيار دارد خواهد بود.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: