نمایش پست تنها
قدیمی 08-22-2011, 07:05 PM   #249
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط cristian نمایش پست ها
با سلام به دوستداران ورزش زیبای تنیس
مسابقه سینسیناتی با تمام مسابقات تنیس که تا حالا دیدم متفاوت بود
ما در این مسابقات بیشترین مصدومیتها را داشتیم و اتفاقهای جالبی رو مشاهده کردیم
همانطور که دیدیم از لوپز و یکی دو نفر دیگه شروع شد و به نادال و بردیچ و نوله رسید
اگه دقت کرده باشید لوپز در آخرین بازی که برد وضع مناسبی نداشت و در مسابقه بعد باخت
اونم از وضع نادال که دستش به هر طریقی که بود سوخته بود و این باز روی تمرکز نادال خیلی تأثیر گذاشت
و بردیچ که توی این بازی ها داشت طوفانی عمل میکرد در اخرین بازیش به زور قرص و دوا زنده مونده بود و انصراف داد
و در آخر نوله که فقط 10 درصد توانایی هاش رو توی بازی آخر رو کرد و با این همتی که از او در تمام مسابقاتش شاهد بودیم این مصدومیتش کمی عجیب بود چون با بازی دیروزش در مقابل بردیچ که فقط با یک ست به پیروزی رسید باید بهترین شرایط ایده آل رو دربازی فینال داشت !!!!!
در ضمن من برای اولین بار میدیدم که بازیکنان آب و شربت هاشون رو در بازیهای یک هشتم به بعد باوجود گرمای شدید هوا در ساکشون میگذاشتند و زیب ساک رو هم می کشیدن ....
از همه اینها که بگذریم به نظر من پول این مسابقات بیشتر از بازی حرفه ای و ارتقاء این مسابقات ارزش داشت

دوست عزیز لطفا برد اندی رو با گفتن اینکه نوله 10 % توانائیش بود لوث نکن...من اصلا باهات موافق نیستم... واقعا اندی بهتر از نوله بود.
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: