نمایش پست تنها
قدیمی 08-20-2011, 04:11 PM   #90
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

اندی با نتیجه 6-3 و 6-3 در 1 ساعت و 35 دقیقه هفتمین پیروزی خود از 8 بازی در برابر سیمون بدست اورد و در نیمه نهایی مسترز سینسیناتی قرار گرفت . اندی در نیمه نهایی با مردی فیش که با شکست رنک 2 جهان رافا نادال به نیمه نهایی امده بازی خواهد کرد
من بازی خودم را در برابر او انجام دادم ، من بازیکن های زیادی را دیدم که تلاش میکنند و او را شکست میدهند اما شما باید منتظر یک لحظه مناسب باشید ، بازی کردن در برابر او بسیار سخت است .
او یکی از بهترین حرکت کننده ها در تور است و بسیار عالی حرکت میکند و شما نیاز دارید که در برابر او بسیار صبور باشید
اندی در مورد فیش گفت : او بهترین بازیهای خود را در اینجا میکند ، اگر به بازی او نگاه کنید نسبت به سال قبل در اینجا تغییر چندانی نکرده و این به خاطر اعتماد به نفس بالا و امیدوار بودن به برنده شدن است او بسیار بسیار به محیط سازگار است که شاید در گذشته اینطور نبود.
اندی همینطور قبل از شروع US Open و در این مرود گفت : من احساس خیلی بهتری نسبت به هفته گذشته دارم و من فقط نیاز دارم هر روز احساس بهتری نسبت به گذشته داشته باشم
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: