نمایش پست تنها
قدیمی 08-16-2011, 06:38 PM   #46
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
سمپراس دیگه بازی نمیکنه که تو لیستم بنویسم
راستش من اون موقع که رسیور انالوگ داشتم
بوسیله سمپراس با تنیس اشنا شدم
وقتی هم فدرر بردش گفتم کی بشه یکی انتقام پیت رو بگیره
2-3 سال هم ندیدم تنیس تا تو اخبار شنیدم یم جوون تو رلند فدررو زده
گفتم پاشو که فرد مورد نظر پیدا شده
واینطور بود که طرفدار رافا شدم
منم تنیس ر با عمو پیت شناختم!سمپراس 2 سال آخر منهای یو اس اپن که حمایت شدید مردم امریکا پشتش بود، کلا سطح بازیش افت کرد - مخصوصا تو ویمبلدون و اون باخت بدش تو 2002 به اون سوئیسیه بیسلاینر - و به همین خاطر هم خداحافظی کرد...
البته تو بازیش با راجر بد نبود خیلی ولی خود راجر هم اون موقع سطح بازیش خیلی بالا نبود. دور بعدش به هنمنی باخت که تو خواب هم نمی دید که تو ویمبلدون جنازه سمپراس ر هم شکست بده... اتفاقا هنمن هم تو نیمه نهایی به ایوانیسویچی باخت که تو فینال رافتر برد .و نکته جالب اینکه همه این بازیکنا سرو و والی بازی می کردن!

منم تا حدی مث خودتم! وقتی از راجر خوشم اومد که تو دیویس به لیتون باخت! شاید اگه اون بازیو میبرد الان طرفدارش نبودم...

بگذریم... میدونم خیلی دوس داری خوان ببره! حالا پیشبینیت چیه امشب؟ خوان یا راجر؟ من میگم راجر تو 2 ست!
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: