نمایش پست تنها
قدیمی 08-15-2011, 11:27 PM   #133
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

فدرر:با هينگيز صحبت خواهم كرد.

راجر فدرر روز دوشنبه اعلام كرد كه درباره شركت در مسابقات مختلط دوبل المپيك لندن با مارتينا هينگيز صحبت خواهد كرد.
فدرر:"بايد از او بپرسم كه آماده شركت كردن هست يا نه؟من اگر بخواهم با كسي در اين مسابقات شركت كنم،قطعا او هينگيز خواهد بود چون او يك بازيكن شگفت انگيز است و من اولين موفقيتم را با او در جام هاپمن كسب كردم و با او قبلا تمرين و بازي كرده‌ام.هرچند او از تنيس خداحافظي كرده ولي حداقل مي‌تواند در اين باره فكر كند.من هنوز شخصا با او صحبت نكرده‌ام.بايد ديد كه صحبتمان چگونه پيش مي‌رود.من همچنين مي‌دانم كه بازي كردن همزمان در مسابقات انفرادي،دوبل و مختلط دشوار خواهد بود،پس اول بايد خودم تصميم بگيرم كه اين كار را انجام دهم و بعد با او صحبت خواهم كرد."

============================================================
تسونگا:جوكوويچ عجيب و غريب نيست.

جو ويلفرد تسونگا، بعد از شكست مقابل نواك جوكوويچ در مونترال گفت كه جوكوويچ غيرقابل شكست نيست.
تسونگا:"او باورنكردني بازي مي‌كند ولي او غيرعادي نيست.در واقع او همه كار را بهتر از بقيه انجام مي‌دهد.او توپ را محكم تر و زودتر نمي‌زند ولي او هميشه حاضر است.اگر در مقابل او بازي كنيد،اين خيلي خسته كننده است.او بهترين ريترن را در تور ندارد،ولي همه‌ي سرويس‌ها را خوب ريترن مي‌كند.بنابراين او در بازيش ثبات دارد و نقطه ضعفي ندارد."

============================================================
مربي بدنساز راديك:اندي بيش از حد عرق مي‌كند.

داگ اسپرين،مربي بدنساز اندي راديك مي‌گويد كه او بايد بر روي تغذيه‌ي خود تمركز كند:"او خيلي زياد عرق مي‌كند.هر كسي با ديگري فرق دارد.اگر شما فدرر را نگاه كنيد مي‌بينبد كه بعداز بازي فقط كمي عرق بر روي صورت و لباسش باقي مانده و يا وين فريرا(بازيكن بازنشسته) كه فرقي نداشت كجا بازي مي‌كرد و به هيچ وجه عرق نمي‌كرد."
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: