نمایش پست تنها
قدیمی 08-12-2011, 04:10 PM   #65
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nanook نمایش پست ها
ببخشید دوباره سوال میکنم میخواستم که توجیه شم.ببینید در زدن سرویس دوبار مجازیم سرو بزنیم یه بار سرو اصلی یا سرو یک و دومی که اگر سرو اول نت بشه سرو دو میزنیم و اگر سرو دو هم نت بشه امتیاز از دست میدی.اما در لت بجای دوبار سه بار حق زدن سرو داریم که تا اینجاشو خودم میدونم و مطمئن هستم.حالا میخواستم ببینم اگر دوبار لت بشه این دوبارو یه خطا بهحساب میارن یا نه؟(لت منظورم توپ بخوره به بالای تور و بیفته داخل سرویس باکس)
همونطور که دوست عزیزمون فرمودند، شما تا بی نهایت اگر سرویس تون به اون مانع گیر کنه و اولین Bounce و برخوردش در سرویس باکس حریف باشه، طبق قانون لت اجازه دارید دوباره سرویس تون رو تکرار کنید. حالا می خواد سرویس اولتون باشه (در این صورت سرویس اول تون رو دوباره تکرار می کنید) یا می خواد سرویس دوم تون باشه (در این صورت سرویس دوم تون رو تکرار می کنید).

اگر یک هفته مسابقاتی که از تلویزیون پخش می شه رو دنبال کنید، بارها می تونین به صورت عملی این مورد و تصمیم داور رو ببینین.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: