نمایش پست تنها
قدیمی 08-02-2011, 11:51 AM   #116
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

ترديد هينگيز براي شركت در مسابقات مختلط دوبل در المپيك لندن

مارتينا هينگيز تنيسور بازنشسته سوييسي درباره شركت در مسابقات مختلط دوبل در المپيك 2012 با راجر فدرر مردد است.او اعلام كرده كه تا به حال فدرر با او شخصا صحبت نكرده و تا زماني كه اين كار را انجام ندهد پيشنهاد او را جدي نخواهد گرفت.
براي شركت در المپيك،هينگيز بايد در رنكينگ جهاني به تاريخ 11 ژوئن 2012 بين 56 نفر اول رنكينگ انفرادي و يا بين 10 نفر رنكينگ دوبل حاضر باشد.به اين دليل كه فدراسيون جهاني تنيس فقط به بازيكناني كه قبلا اجازه حضور در مسابقات انفرادي و يا دوبل را كسب كرده باشند امتياز حضور در مسابقات مختلط را مي‌دهد.
هينگيز گفت:"صحبت هايي[در اين باره] هست.در حال حاضر اگرهاي زيادي وجود دارد.من هميشه گفتم كه باز نخواهم گشت ولي اين طور نشد و بعد از مسابقه‌ام با سرنا ويليامز در World TeamTennis من حس خوبي داشتم [هينگيز و سرنا با هم دو بازي انجام دادند كه هركدام يك برد كسب كردند]و بعد از قهرماني سرنا در استنفورد با خودم فكر كردم كه من بازي خوبي مقابل او ارائه دادم و او توانست شاراپوا را براحتي شكست دهد.ولي از لحاظ آمادگي بدني من شايد آماده نباشم چون بازي هاي World TeamTennis پنچ گيم دارند."
او همچنين اعلام كرده كه بايد فشار زيادي را براي بازي كردن با فدرر تحمل كند:"براي بازي كردن به همراه راجر شما بايد عالي باشيد"
هينگيز سال گذشته قصد شركت در مسابقات دوبل زنان را با ليندزي داونپورت داشت ولي اين همكاري هيچ وقت به طور كامل شكل نگرفت.
لازم به ذكر است كه تيم فدرر-هينگيز قهرمان مسابقات تيمي جام هوپمن در سال 2001در استراليا شدند.
منبع:Tennis.com
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg lg_federer_hingis_ap-01.jpg (27.2 کیلو بایت, 119 نمایش)
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: