نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2009, 03:24 PM   #110
Red-Line
Former Staff

آواتار Red-Line

پستها: 138
سپاس: 916
در 113 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال - ماریا شاراپووا

واقعا من متاسفم که سطح سواد تنیس در ایران اینقدر پایینه !!! من نمی گم خود من سواد بالایی دارم . ولی حداقل سعی میکنم واقعیت ها رو ببنیم . دوست طرفدارا فدرر چون شما از بازی دفاعی خوشتون نمیاد پس این سبک بده ؟! واقعا به جای خنده ادم گریه ش میگیره . شما چه دلت بخواد چه نخواد فدرر در زمین های کند و نیمه کند مخصوصا در Clay ضعیف تر از نادال هست . و این با نظر شما عوض نمیشه ....

دوست من چه شما بخوای چه نخوای الان سبک دفاعی سبک برتر تنیس ( کل فصل هست ) و با این حرفهای پر از تعصب شما چیزی عوض نمیشه ... در مورد مورای هم من حرفی نمیزنم دوستان مقایسه کنند ببنید کدومشون بیشتر می دون !!!

مشکل شخصی هم یعنی اینکه در سال 2005 مصدوم شد ( به سبک و اینجور چیزا ربطی نداشت ) کامل درمان نکرد الان هم ادامه اون مصدومیت هست . اگر نادال همین الان به هر سبک دیگه هم بازی کنه باز هم به خاطر اونکه مصدومیتش کامل خوب نشده بازم هم مصدوم میشه . شما فکر میکنی فدرر مثلا در تمرین هاش کمتر از بازی الان رافا بهش فشار میاد ؟!

من دیگه با شما بحثی ندارم !!! شما میتونی با اعتقادات خودت بحث کنی ...

اما سعید منم بحثم همینجاست . به بازی هایی که این دو تنیسور در سال های اخیر انجام دادند نگاه کنید . در پست قبلی به طور کامل توضیح دادم . در ضمن سعید جان فکر نمی کنی لقب King of Clay کمی بیشتر از نخه یا نابغه باشه ؟! میدونی مشکل کجاست . شما حاضر نیستید قبول کنید رافا پتانسیل شکستن رکورد فدرر و لنجد شدن رو داره . خوب معلومه یه تنیسور تو سن 22 سالگی نمیتونه بهترین تنیسور کل تاریخ باشه . ما هم نمیگیم هست . ما میگیم پتانسیلش رو داره و نشون داده که میتونه باشه ...

بله اگر رافا به رکورد فدرر برسه که دیگه جایی برای حرفی باقی نمیمونه . اما همه چیز بردن گرنداسلم نیست . درسته که مهمترین گرنداسلم هست ولی همه چیز نیست . باور کنید اگر همین الان هم نادال خداحافظی کنه به عنوان نابغه های تنیس مطرح هست .

حالا شما طرفداران فدرر حاضر نیستنید این رو قبول کنید بحثش جداست ...

ویرایش توسط Red-Line : 08-30-2009 در ساعت 03:29 PM
Red-Line آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Red-Line به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: