نمایش پست تنها
قدیمی 08-29-2009, 10:35 PM   #96
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
رافا تو خاک طی 4 سال اخیر دو بار به فدرر باخته دو بار هم به فررو و سودرلینگ!! اینطوری نبوده که تنها راجر تونسته رافا رو ببره! البته قبول دارم باخت به فررو از روی مصدومیت رافا بود و باخت به سودرلینگ هم که خودتون شاهد همه چیزش بودید!!

بعدشم فکر کنم با من هم عقیده هستی که بعد از رافا بر روی خاک رس فدرر در حال حاضر بازیکن برتری هست! رافا وقتی بهترین بازیکن خاکباز هست نباید به هر کسی ببازه که... اگرم میبازه حداقل باید به یه بازیکنی ببازه که سرش به تنش بی ارزه!! شما گویا توقع دارید رافا به همه ببازه...

در مورد بورگ هم بگم که اهالی تنیس احترام خاصی براش قائل هستن... شمام گمان کنم برای این ازش بدتون میاد که کمی جانبداری رافا رو میکرد و سال پیش تو فینال ویمبلدون گفت این دفعه نوبت رافاس که ببره...

بورگ اتفاقا گفته که رکورد ها برای شکسته شدن هستن و وقتی پارسال رافا رکورد 30 سالش رو زد کلی هم ازش تعریف کرد!
خوب فدرر برترین بازیکن خاکی هست بعد از رافا
پس یعنی چند باری که رافا رو برده حقش بوده
ولی شما همش به خستگی و مصدومیت ربطش میدید.
باخت به سودرلینگ هم به خاطر قدرت سودرلینگ بود،رافا هم با تمام قوا اومده بود که رکورد بورگ رو بزنه.
از بورگ بدم میاد،ولی نه به اون علت،شما از ویلندر بدت میاد؟
اونم 3 سال پیش قبل از رولند گفت که ایندفعه نوبت راجره

اتفاقا برای این بدم میاد که وقتی رافا داشت سومین و چهارمین رولندش رو میگرفت بورگ اون بالا داشت از حسادت میترکید،رنگ قرمزش رو همه به یاد دارند.
بعد از بازی هم مجبوره که تعریف کنه
کلا شما مثلا محبوبیت سمپراس رو با بورگ مقایسه کن
خیلی خودش رو میگیره

ویرایش توسط Saeedzr : 08-29-2009 در ساعت 10:39 PM
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: