نمایش پست تنها
قدیمی 05-16-2011, 02:01 PM   #341
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

بخاطر تغییر مکان دیش، دو مسترز مادرید و رم رو از دست دادم و از تماشای بهترین ها در کورت محروم شدم . گهگاهی بوسیله نت بازیهارو به صورت چند دقیقه مشاهده کردم اما برای یک تحلیل یا اظهار نظر کافی نیست . نادال چهار فینال رو از دست داده و این باعث میشه ما فکر کنیم چرا در مقابل یک نفر که در حال حاضر بهترین تنیسور روی زمین هست نمی تونه نتیجه بگیره، مخصوصا در سطح مورد علاقه اش. من رافا رو با جنگندگی، روحیه بالا، مبارزه در تا اخرین لحظات، تطبیق دادن خود با انواع شرایط (اب و هوا، گرما و سرما . باد و .. که بازیکنان دیگر دچار مشکل می شوند)، رالی های فوق العاده و .. می شناسم . او در ایندین ولز نتونست اما نواک که نقطه ضعفش گرما بود، در دمای بالای 30 درجه به خوبی کار کرد. به نظر می رسد نوله قدرت بدنی،اعتماد به نفس و روحیه رافا رو گرفته و حال مقابل او می ایسته .رافا در بارسلون بکهندهای بی نقصی رو به نمایش گذاشت زمانی که فرر به او حمله می کرد، اما در تورنمنت دیگر شرایط متفاوت بوده . اگر فکر می کنید سه گرنداسلم پیاپی او در سال 2010 و کسب نتایج درخشانش را فراموش کرده ام و حال نوبت انتقاد است، در اشتباهید . او در مصاحبه دیشب گفت که صبر می کند و به فکر راه حلی برای غلبه بر اوست . من امیدوارم او به تفکرات جدید هم روی بیاورد . با احترام به عمو تونی کسی که او را به دنیای تنیس معرفی کرد و برایش بسیار زحمت کشید .

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: