نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2009, 11:16 AM   #284
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
درود

رافا باخت، تبريك به آرسام و بعدش خودم به خاطر نواك. متاسفانه نواك همچنان مشكل هميشگيشو داره و اون عدم ثباتشه، ست اول عالي بود ولي ست دوم خيلي افت كرد اميدوارم تو بازي با راجر بتونه بازي رو تو دو ست تموم كنه، در غيز اين صورت شانسي نداره به نظر من. اما رافا منو نا اميد نكرد، درسته تقريبا ميشه گفت يكي از افتضاح ترين بازي هاي عمرش انجام داد ولي اگه فقط تو ست دوم يه ذره خوش شانستر بود مطمئنا ميتونست ست رو ببره و ست سوم براي نواك خسته يعني پايان كار. ولي چيزي كه تقريبا امروز مطئن شدم اينه كه رافا هنوز درد داره از تو ري اكشن چهرش ميشد فهميد. اگه زانوش اذيت نكنه مطئنم رافا امسال يو اس اپن رو مي بره. نشونه هاي خوبي كلا امروز وجود داشت.
فعلا باي
دوست عزيز واقعا مطمئني؟؟!!! يا توي رويا سير ميكني؟
اگه خيلي مطمئن نيستي يه صحبتي با ديويد كن تا از اطمينان خارجت كنه.
اميدوارم از اين به بعد كمتر احساساتي بشي

راستي مي خواستم بگم نيمه نهايي ها باز هم برد و حقانيت حمله بر دفاع و بازي جذاب و تهاجمي به بازي سيركي ثابت شد.

همونطور كه قبلا 1000 بار گفتيم، اينو هم ميخواستم به خودم و دوستاي محترم يادآوري كنم باخت نادال و عدم تسلط به زمينهاي غير خاكي مهمترين دليل عدم رويارويي راجر با نادال و نتيجتا برد كمتر راجر مقابل ناداله. از اين نمومنه هاي شبيه مسترز سينسيناتي زياد داريم كه نادال نتونسته به راجر برسه و باهاش بازي كنه.

ارادتمندم
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: