نمایش پست تنها
قدیمی 04-18-2011, 06:02 PM   #258
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

من هم به همه دوستداران سلطان خاک، هفتمین قهرمانی پی در پی در مسترز مونته کارلو رو تبریک عرض می کنم. امیدوارم رافا، ماتادور دوست داشتنی من، با برنامه ای حساب شده پیش بره و مسترزهای آینده و رولند گروس رو فدای شرکت در بارسلونا نکنه.

با این برد، رافا با تعداد 30 عنوان قهرمانی ATP بر روی خاک رس که به صورت مشترک در اختیار Bjorn Borg سوئدی و Manuel Orantes اسپانیایی بود، مساوی کرد!

ضمناً عدد 7 (هفتمین قهرمانی رافا در مونته کارلو) برای برادران دوقلوی افسانه ای امریکایی، یعنی باب و مایک برایان هم خوش یمن بوده چرا که اونها هم با دستیابی به عنوان قهرمانی این مسترز 1000، موفق شدند رکورد جهانی تعداد عناوین دوبل در کل تاریخچه ی ATP رو به عدد 70 برسونند که واقعاً افتخار بزرگیه.

ویرایش توسط PowerVu : 04-18-2011 در ساعت 07:31 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: