نمایش پست تنها
قدیمی 04-17-2011, 11:11 PM   #249
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

مصاحبه نادال پس از قهرمانی

پس از قهرمانی در آزاد ژاپن 2010 این چهل و چهارمین عنوان قهرمانی و نوزدهمین مسترز نادال اسپانیایی، سلطان خاک محسوب می شود . "شروع فصل خاک مانند این فوق العاده است، but it’s more fantastic to win Monte Carlo another time,” Nadal said. “

نادال احساس می کند همه چیز از مونته کارلو 2003 اغاز می شود . اشاره او به مسابقات مقدماتی آن سال و پیروزی در دو بازی و پیوستن به جمع 100 تنیسور برتر جهان است .

قهرمان اسپانیایی می گوید همیشه احساسات ویژه ای از این تورنمنت به همراه دارد. "برنده شدن در هفت دوره (مستقیم) برای هرکس تقریبا غیرممکن است. من امروز خسته تر از معمول بودم".

نادال به مسترز میامی اشاره می کند و اینکه در فینال امروز کمی عصبی و دفاعی تر بازی کرده .

نادال در سال 2003 از گیرمو کوریا شکست خورد (تنها باخت او در مونته کارلو تاکنون) و در سال 2004 بدلیل مصدومیت در تورنمنت حضور نداشت .

Guillermo Coria of Argentina is the last player to beat Nadal at Monte Carlo, in the third round in 2003. Nadal missed the 2004 tournament because of injury

مصاحبه داوید فرر ، فینالیست مسابقات

"خب ، رافا در خاک رس باور نکردنی است. منظورم این است که او در همه جا و در همان زمان ، "فرر گفت از طریق مترجم. "او بهترین بازیکن خاک رس در تاریخ است."

داوید از بازی خود ابراز خوشحالی می کند .. Generally speaking I’m very happy. I’m happy with my game also,” Ferrer said. “I was a bit sad about certain moments.”

او یک ماشین نیست ..

“Well, he’s not a machine. He can lose,” Ferrer said. “Maybe if Rafa has an injury, I will have a chance.”

قهرمان هفت دوره

نادال برای پیروزی 2 ساعت و 17 دقیقه انتظار کشید، در حالی که بازی نیمه نهایی برابر موری حدود 3 ساعت به طول انجامید .

“These kind of matches like yesterday, like today improves your condition, physical and mental,” Nadal said.

نقطه کلیدی مسابقه در گیم دهم .. Ferrer missed a key point in the 10th game when he fluffed a routine overhead smash that would have put Nadal 15-30 down on his own serve, and then was long on a forehand on the following point

" من کمی خوش شانس بودم .. I was lucky a bit, mistake of the smash at 15-all—it was an important point,” Nadal said. “After that David had few more mistakes. That helped me finish the match.”

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: