نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2011, 04:55 PM   #436
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

نیمه نهایی مردان ؛

فیش در قلاب جوکوویچ گرفتار شد | شب تاریک فدرر

مادری فیش که با پیروزی بر گسکه، دل پوترو و داوید فرر به مرحله نیمه نهایی راه یافته و نام خود را بر سر زبانها انداخته بود در برابر بهترین تنیسور حال حاضر دنیا از فرصت های مهم بازی استفاده نکرد تا نواک به چهارمین فینال فصل صعود و بیست و سومین پیروزی متوالی را جشن بگیرد . "من در هیچ یک از پوینت های بزرگ موفق نشدم، این چیزی ناامید کننده است" فیش گفت . I left a lot shots out there today

Djokovic won two Davis Cup matches in December and is 23-0 in 2011, the best record to begin a year since Ivan Lendl started 25-0 in 1986. Djokovic has won three titles this year, including the Australian Open.

تسلی فیش : صعود به مکان اول تنیسورهای تاپ امریکایی، بالاتر از رادیک . جایگاه یازدهم در رده بندی هفته آینده، به عنوان بهترین رنک حرفه ای.

چهارمین حضور متوالی در فینال

"بعد از ایندین ولز این موفق ترین رویداد مسترز 1000 من است" جوکوویچ گفت . نواک مسترز میامی را پنجمین گرنداسلم غیر رسمی می داند از آنجایی که بهترین بازیکنان جهان در آن حضور دارند "موفقیت من در اینجا حتی بزرگتر محسوب می شود"

فیش از چهار بار فرصت بریک پوینت استفاده نکرد اما جوکوویچ 4 از 7

بازی هنگامی که در ست نخست 2-2 و 30-15 بود به علت بارندگی متوقف، اما در کمتر از 54 دقیقه از سر گرفته شد . “After I came back from the rain delay, from the locker room and the break that we had, I felt different on the court,” disclosed Djokovic to reporters following his win.

ماردی فیش درباره بازی تنیسور صربی می گوید " در حال حرکت بهتر از هر بازیکن حاضر است،
در هارد کورت تردیدی درباره آن نیست" It’s his playground right now.

بازی پر انتقاد فدرر با 38 Unforced Errors

"به طور کلی فکر می کنم خیلی، خیلی خوب بازی کردم، بسیار سخت و جدی " نادال راضی است . رافا ست اول را بسیار خوب می داند . طرفداران قهرمان 16 گرنداسلم زمان عمده تلاش خود را برای حمایت از تنیسور محبوب‌شان نشان دادند -- سرودهای "راجر - راجر" و تکرار آن در استادیومی که 14.638 نفر در آن نظاره گر دوئل بزرگان بودند، اما او قادر به پیدا کردن ریتم بازی نبود .

" من چند شانس کوچک برابر رافا داشتم اما بلافاصله از بین رفت " فدرر گفت . "سپس آن یک مبارزه سخت بود . زمانی که شانس داشتم با بازی ضعیفم و با برخی کار های خوب از او مواجه بودم. متاسفانه شب بدی برای من بود " .

"احساس کردم هفته پیش در ایندین ولز شانس داشتم" اسپانیایی گفت . " من کمی تمرکز و ریتم بازی در ست دوم را از دست دادم. در شروع من یکم بیشتر دفاعی بازی کردم ، در مقابل بازیکنی مانند نواک ،ممکن نیست اینگونه بازی کرد و به پیروزی رسید"

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: