نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2011, 12:57 PM   #106
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
با حرفاتون موافقم به غیر از این سه تا
Wimbledon سطحش سال 2003 با کاشتن RYE Grass کند شد و 2002 هنوز سطحش سریع بود.
در Wimbledon علاوه بر اینکه سطح High Bounce و کند شد از توپهای سنگین Slazeneger استفاده میشه.
باید خاک رس خاک رس باشه و چمن چمن
این نظر منه
الان اومدند Madrid رو که در ارتفاع حدودا 600 متری از سطح دریا واقع شده رو اوردند تو فصل خاک رس
حتی رم به گفته Federer وقتی کمی خاک رسشو کنار بزنید انگار Hard ه و تغییر جهت دادن روش سخته و از خیلی از مسابقات Hard سریعتره و علت اینکه Gulbis در رم بهتر نتیجه گرفته ( Gulbis ی که دوستار بازی در Indoors ه ) هم همینه
نه فرید جان از سال 2001 به بعد این اتفاق افتاد و دقیقا تیم هنمن در مورد همون سال 2002 این جمله رو گفته:
نقل قول:
نوشته اصلی توسط تیم هنمن
What on earth is going on here? I'm on a grass court and it's the slowest court I've played on this year
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/4121364.stm
http://www.tennishead.net/on-court/t...oaching/517494
/the_lowdown_how_to_play_tennis_on_grass.html
در مورد امثال گولبیس هم درسته منم در پستهای بعدی اشاره کردم، که این جور سطوح بهشون اجازه میده از بیسلاین ضرباتشون با سوئینگ مفصلتر بزنند و از اون طرف هم سطح اینقدر سریع هست که بتونند وینر بزنن.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
سطح Australian Open سال 2008 کند شد و ربطی به امسال و پارسال نداره , البته یادمه شما میگفتید که فرقی نکرده سطح Plexipave با Rebound Ace
البته این بحث ما با این دوستمون در همین استرالیا اپن امسال بود که ایشون اصرار عجیبی داشتند که امسال استرالیا اپن به طور چشمگیری کند شده و ایشون حتی از پشت تی وی با اولین ضربه متوجه این قضیه شدن.
ولی یادمه خیلی پیش از این بحثی با شما بین Plexicushion و Rebound Ace داشتیم من هرگز نگفتم فرقی نکرده، گفتم باز هم سرش اختلاف نظر هست و نقل قولهای متفاوتی از بازیکنای مختلف مطرح شد. البته سر Bounce که همه میگن Low Bounce تر شده ولی در مورد سرعت اختلاف نظر وجود داره و بعضی ها معتقدند تغییر آنچنانی صورت نگرفته. من یادمه لیتون هیوئین حتی سال 2004 یا 2005 میگفت استرالیا اپن از رولندگروس هم کندتره یا یه چیزی تو این مایه ها.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: