نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011, 10:23 PM   #920
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
جواب بنده بسیار واضح هست و خیلی هم خوب میدونم چی دارم میگم! بله راجر شاهکار کرده و به شاهکارش افتخار میکنم و همانطور که قبل گفتم چند سال دیگه شاهکار راجر رو شما میبینی وقتی بازیکنای فعلی 29 ساله شدن میتونی با مقایشون بفهمی چه شاهکاری داره میکنه.
حرف بی اساسی هست . کی میگه سن و سال مهم نیست؟! شما؟ خب نظر شخصیتون هست همون Physical Fitness که میگی به با افزایش سن کندتر میشه..راجر بسیار عالی خودشو نگه داشته و خوب کار میکنه اما اگر چند بازی از چند سال پیش ببینی سرعت و تحرکش رو میتونی ببینی که جطور فرق کرده هرچند که الان هم ایده ال هست.
ادامه دادن به این بحث طبق اکثر بحث هایی که شما شروع میکنی بی فاید هست.
شب بخیر.

من والا از اولم قصد نداشتم با شما بحثی بکنم و این هم آخرین باریه که پستی از شما نقل قول می کنم، چون همون روزی که شما گفتی من توپ بخوره زمین میفهمم تنده یا کنده فهمیدم بحث با شما نتیجه ای نمیده!! ولی طی روز های اخیر چند تا مطلب جالب ازتون دیدم که بیشتر به غلو کردن و اغراق شبیه بود تا بررسی فنی و این هم که آخرش بود

سن و سال رو همه میگن فقط یه عدده و برا همینه توماس موستر با این سن و سال برمیگرده و جیمی کانرز تا 41 سالگی بازی می کنه و آغاسی تا 35-36 سالگی ادامه میده... ولی از اونجائی که شما خودتون هم تو قسمت های هایلایت شده دارید میگید که از نظر شما همه چیز فدرر شاهکاره میشه نتیجه گرفت چقدر منطقی پاسخ میدید...

در کل شما میتونید با شاهکار خودتون خوش باشید ولی خواهشا تعمیمش ندید که گوئی فقط یه نفر تا این سن و سال داره اینطوری بازی می کنه و بقیه بعد از 28 سالگی باید با عصا حرکت کنن
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: