نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011, 10:14 PM   #917
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
این مدل مغلطه رو ندیده بودم!! اولا شما نشون بده من کجا گفتم که شما گفتی راجر بخاطر سن باخت؟! بعد من ببینم کجا چی گفتم

شما پست قبلیت کاملا واضح بود، داری میگی راجر چون چند سال از نواک بزرگتره و چون پابه پا بازی کرد پس شاهکار کرده و من هم گفتم آغاسی با اون سن و سال با رادیکی که تازه اول جوونیش بود اونطوری بازی کرد و تازه برد و خسته هم نشد پس کار آغاسی چی بوده دیگه

مگه سطح بازی آغاسی و رادیک فرق داشته؟ هر دو در سطح اول تنیس مردان بازی میکردن و بر روی هارد کورت سریع سینسیناتی!!

من تو پست قبلیم به زبان سلیس فارسی عرض کردم در تنیس سن و سال مهم نیست و شرایط فیزیکی Physical Fitness حرف اول و آخر رو میزنه و راجرم که خدا رو شکر از نظر بدنی هیچ مشکلی نداره پس تعجبی نداره پا به پای نواک بازی کنه

اینم در مورد خط اول پستتون بگم که همه قرار نیست عین هم باشن و عین راجر تا 29 سالگی آماده باشن، بحث ما هم سر 29 سالگی نواک نیست!! شما داری در مورد حال حرف میزنی پس بهتره اگه جوابی دارید در مورد حال بگید وگرنه منم خیلی حرفها در مورد آینده دارم...
جواب بنده بسیار واضح هست و خیلی هم خوب میدونم چی دارم میگم! بله راجر شاهکار کرده و به شاهکارش افتخار میکنم و همانطور که قبل گفتم چند سال دیگه شاهکار راجر رو شما میبینی وقتی بازیکنای فعلی 29 ساله شدن میتونی با مقایشون بفهمی چه شاهکاری داره میکنه.
در مورد بازی اغاسی هم خدمت شما بگم که اول از همه رادیک رو با جوکویچ یکی نکن که اصلا در حد هم نیستن و دوم اینکه بله پیش میاد اغاسی در امریکا 2005 2-0 از بلیک که عالی بود عقب بود و بعد برد...اما این دلیل بر این نمیشه که شما به صورت متوالی و همیشه با بازیکنان جوان تر بازیکنی و ببری( کاری که راجر داره میکنه)
حرف بی اساسی هست . کی میگه سن و سال مهم نیست؟! شما؟ خب نظر شخصیتون هست همون Physical Fitness که میگی به با افزایش سن کندتر میشه..راجر بسیار عالی خودشو نگه داشته و خوب کار میکنه اما اگر چند بازی از چند سال پیش ببینی سرعت و تحرکش رو میتونی ببینی که جطور فرق کرده هرچند که الان هم ایده ال هست.
ادامه دادن به این بحث طبق اکثر بحث هایی که شما شروع میکنی بی فاید هست.
شب بخیر.

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-27-2011 در ساعت 10:19 PM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: