نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011, 10:07 PM   #915
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
دوستان كمي از بحث اقايان خارج بشيم.
يه سر بريم راجع به نيمه نهايي زنان صحبت كنيم. به هر حال هر چي باشه امروز زن شماره يك جهان از مسابقات حذف شد.
كرولاين شده نادال در بخش زنان. يك baseliner ‎‏ به تمام معنا. البته انصافا اين سبك رو هم خوب بازي مي كنه ولي براي موفقيت بيشتر و بردن گرند اسلم بايد ساير قسمت ها رو هم تقويت كنه. نا لي هم كه امسال, مانند پارسال در استراليا شگفتي ساز شده. نا لي سرويس هاي خوبي داره ضرباتشم از قدرت و دقت بالايي برخوردارند. در شرايط حساس هم خيلي خوب خودشو كنترل مي كنه امروز هم يك match point ‎‏ رو تونست save ‎‏ كنه.
عزیز من شما سبک ها رو قاطی کردی با هم!! از اولم همه می گفتن کرولاین یه Pusher به تمام معناس، و اون رو با اندی موری مقایسه میکردن... رافا ممکنه بهترین Retriever دنیا باشه ولی در Defensive Skills بنظر من مقابل موری دومه

امروز کرولاین مچ پوینت هم داشت و اگه میبرد شاید شما الان نمی گفتی برای بردن اسلم باید فلان قسمت هم تقویت کنه... بهر حال باخت و رفت پی کارش ولی کیم رو من بعید میدونم بر سر گرند اسلم با لی شوخی داشته باشه و به قولی اتفاق سیدنی بعیده تکرار بشه!!؟ حداقل این نظر منه ولی کیم در گرند اسلم خیلی سخت میشه شکستش داد بخصوص اگه اینقدر Confident و مقتدرانه بازی کنه
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: