نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011, 09:51 PM   #913
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
فکر نمیکنم خندیدن به طرز فکر و عقیده کسی جالب باشه؟! اصلا ربطی نداره ! شما ببین وقتی همین جوکویچ یا بازیکنایی دیگه که 29 سالشون شد چطور بازی میکنن بعد میفهمین 29 با 23 فرقش بچیه هرچند که بنده اول هم گفتم افتخار میکنم به راجر .
بحث من سر بازی فیزیکی هست که با این سطح بازی که نواک و راجر بازی کردن از لحاظ فیزیکی کم نیاورد . بسیار خوشحالم از این بابت ..کی گفتم به خاطر سن باخت؟! شما که عادت داری از این حرفا بزنی حالا نشون بده کی گفتم به خاطر سن باخته؟؟؟
این مدل مغلطه رو ندیده بودم!! اولا شما نشون بده من کجا گفتم که شما گفتی راجر بخاطر سن باخت؟! بعد من ببینم کجا چی گفتم

شما پست قبلیت کاملا واضح بود، داری میگی راجر چون چند سال از نواک بزرگتره و چون پابه پا بازی کرد پس شاهکار کرده و من هم گفتم آغاسی با اون سن و سال با رادیکی که تازه اول جوونیش بود اونطوری بازی کرد و تازه برد و خسته هم نشد پس کار آغاسی چی بوده دیگه

مگه سطح بازی آغاسی و رادیک فرق داشته؟ هر دو در سطح اول تنیس مردان بازی میکردن و بر روی هارد کورت سریع سینسیناتی!!

من تو پست قبلیم به زبان سلیس فارسی عرض کردم در تنیس سن و سال مهم نیست و شرایط فیزیکی Physical Fitness حرف اول و آخر رو میزنه و راجرم که خدا رو شکر از نظر بدنی هیچ مشکلی نداره پس تعجبی نداره پا به پای نواک بازی کنه

اینم در مورد خط اول پستتون بگم که همه قرار نیست عین هم باشن و عین راجر تا 29 سالگی آماده باشن، بحث ما هم سر 29 سالگی نواک نیست!! شما داری در مورد حال حرف میزنی پس بهتره اگه جوابی دارید در مورد حال بگید وگرنه منم خیلی حرفها در مورد آینده دارم...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: