نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011, 09:18 PM   #912
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
نمیدونم والا شما از دیروز تا امروز شونصد بار شرایط سنی راجر رو بیان می کنی و طوری وانمود می کنی که انگار راجر پیر مرده و بقیه نونهال!! عزیز من آغاسی با 12 سال اختلاف نسبت به رادیک، در حالی که 34 سال داشت اومد و اندی رادیک رو که 22 سالش بود تو اون بازی سنگین شکست داد راجر با 29 سال سن در حالی که فقط 5-6 سال نسبت به نواک بزرگتره میاد اینطوری بازی می کنه و شما طوری جلوه میدی که گوئی چه شرایط سنی خاصی داره!!

در تنیس اصلا سن و سال حرفی برای گفتن نداره، حالا شما هی بیا و Exaggerate کن!! حالا اگه راجر سنش کمتر از کسی باشه و بزنه حریف رو ببره میاید میگید ببین با اینکه 4 سال ازش کوچیکتره چطور میبره
فکر نمیکنم خندیدن به طرز فکر و عقیده کسی جالب باشه؟! اصلا ربطی نداره ! شما ببین وقتی همین جوکویچ یا بازیکنایی دیگه که 29 سالشون شد چطور بازی میکنن بعد میفهمین 29 با 23 فرقش بچیه هرچند که بنده اول هم گفتم افتخار میکنم به راجر .
بحث من سر بازی فیزیکی هست که با این سطح بازی که نواک و راجر بازی کردن از لحاظ فیزیکی کم نیاورد . بسیار خوشحالم از این بابت ..کی گفتم به خاطر سن باخت؟! شما که عادت داری از این حرفا بزنی حالا نشون بده کی گفتم به خاطر سن باخته؟؟؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
من نمیدونم چرا تا راجر تو یه تورنمنت موفق نمیشه همه شروع میکنن به صغرا کبری چیدن برای بازنشستگیش و عدم تواناییش و .......
یادتون نره همین ادمی که داره دچار مشکل ذهنی میشه چند ماه پیش بین 8 تنیسور برتر قهرمان شد.
من فکر میکنم به خاطر حذف شدن رافا از مسابقات و انتظاری که همه برای قهرمان شدن از راجر داشتن فشار مضاعفی روش بود.
در ضمن اگه راجر تای بریک ست اول رو میبرد یا ست دوم رو اونجوری از دست نمی داد شاید الان شرایط خیلی فرق میکرد.
قصد توهین به شما ندارم دوست گرامی اما بنده از سال 2004 طرفدار راجرم..از راجر هم خیلی چیزا بهم رسیده اگر از همین فردا هم دیگه هیچ بازیکنی رو نبره بازم حمایتش میکنم..اصلا هم برام مهم نیست چقدر میبره یا میبازه . راجر بهترین بازیکن تاریخ هست برای من و همیشه طرفدارشم...چه ببره چه ببازه!
هیچ شکی هم به عدم تواناییش ندارم و نگفتم مشکل ذهنی داره چرا حرف از خودتون در میارین؟
من گفتم سمپراس اونو گفته شاید راجر هم همچین مشکلی داشته باشه...در واقع حرف سمپراس رو بازگو کردم و شما اتوماتیک وار اینو تبدیلش میکنی به واقعیت و از طرف من بیانش میکنی...
100% راجر خیلی خوب بازی کرد و بازم میگم 3-0 میتونست به نف راجر باشه چون در هر ست موقعیت داشت اما این نواک بود که در موقعیت های حساس تونست بهتر امتیاز بگیره.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: