نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2011, 05:56 PM   #596
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
حالا کجای این صحبتا اشکال داره؟؟ خوب معلومه فدرر الان با فدرر 4سال پیش فرق میکنه خود طرفداراش هم همینو میدونن معلومه هم هرکی میتونه فدرر رو ببره ابهت فدرر دیگه شکست شد الان دیگه همه باور دارن میتونن ببرنش مثل رافا تا دوسال پیش (تا2008) هر بازیکنی روی خاک مقابل رافا قرار میگرفت خودشو از پیش باخته میدونست ولی الان بعضی ها (انگشت شمار) باور دارن که میتونن رافا رو تو خاک ببرن خوب ابهت هر بازیکن مثل بازیش نقطه اوج داره که بعد از اون سراشیبیه، یه جوری گفتین صحبتهای قبل بازی فک کردم بهش بد و بیراه گفته بابا تومی یه بازیکن حرفه ایه این چیزا ازش بعیده
در کل کری خوندن رو هیچ کس دوست نداره! فکر نمیکنم کسی مخالف این باشه که این حرفارو قبل از بازی زدن جنبه خیلی خوبی نداره.
مورد بعدی اینه که به نوعی توهین به حساب میاد به خصوص برای راجری که تقریبا یکی از بزرگان و پر افتخارترین بازیکن تور هست ...اینکه یک بازیکن خیلی معمولی بیاد اینجوری حرف بزنه جنبه بی احترامی داره.
بعدم حرکات بعد از بازی و دست دادنش ...مشخص هست مشکل داره و به طبع من هوادار هم خوشم نمیاد از این کارا و فکر کنم بیشتر مردم هم همینگونه باشن.به صورت کلی اصلا جالب نبود!
در ضمن دوست گرامی هرکس نمیتونه راجر رو بزنه حتی الان! اگر تمرکزش رو وسط بازی از دست نده و سطحش رو از اول تا اخر نگه داره ( شبیه اتفاقی که در اکثر جام های پارسال بعد از ویمبلدون افتاد) بردن راجر کار حضرت فیل هست! مگر اینکه خودش بره تو کار خطا زدن . اینکه بازیکنی بیاد ازش به زور امتیاز بگیره ...کم پیش میاد. سیمون هم خود راجر انقدر ارور داد و اعصابش بهم ریخت کارش به اونجا رسید اگر نه شبیه اون 2 ست. ست سوم هم تموم میشد
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: