نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2011, 10:51 AM   #305
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
بله سن تاثیر زیادی داره ولی نمیشه برد دلپو یا هر کسی دیگه ای رو در برابر اسطوره در هر زمانی کمرنگ دید.مثال من خود طرفدار نلبندیان هستم و همیشه میگم دیود در زمان اوج راجرو برد.یادمه سال 2005 که راجرو تو مسترز کاپ تو اون فینال سختت شکست داد.بردن راجر در ان سال بسیار کار سختی بود.که خود دیود در مصاحبش بعد بازی گفت راجر ناراحت نباش این یک قهر مانی هم برای من.اخه راجر در سال 2005 هر چی فینال میومد معولا خودش قهرمان میشد.کلا اگه بخوای از سال 2004 تا 2007 در نظر بیگری به جز نادال که راجرو زیاد برده.نلبندیان هم 8 بار راجرو تو اوج برده.چون دیگه هم سن هم هستن و هیچ حرفی در ش نیست.و اول هم هد تو هدشون 5/0 به نفع دیود بود بعد راجر جبران کرد و حالا شده 10/8 به نفع راجر.
کاملا موافقم . نلبندیان همیشه راجر رو زجر داده و همیشه تونسته نتایج خوبی هم بگیره! اما با فینال مستر کاپ مخالفم چون راجر در اون بازی به شدت مصدوم بود و قبل از اون بازیا چندین جام رو شرکت نکرد به دلیل مصدومیت..و مچ پاش رو هم تا اوایل 2006 میبست و فشار نمیاورد . اون بازی رو با همون عطش و کله شقی جوانی تا ست 5 با چنگ و دندون کشوند و گرنه زود تر باید میباخت با مصدومیتش
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: