نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2011, 10:30 AM   #298
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
دوست عزیز من راجر هر چه قدر هم که خوب بوده باشه نمیشه منکر این شد که سال های اوجش از هر لحاظ 2004 تا 2008 بوده!
ببینین شما بخواین یا نخواین سن و بازی در مدت طولانی کار خودش رو میکنه...خیلی دلایل زیادی هست..
1-راجر در اون 2 باز به خصوص با نواک سال پیش نخواست خیلی به بدنش فشار بیاره ( یادتون هست 1 ست میبرد و 1 ست میباخت) نتونست مدام اون فشار رو حفظ کنه شبیه زمان جوانی! و خطاهای زیادی میکرد ...شاید هم عمدا این کارو میکرد که اگر ببره روز بعدش با رافا انرژی بیشتری داشته باشه) اما بحث سر اینه ..با محدودیت بازی میکرد!
الان راجر مصدوم شه باید خداحافظی کنه اما نواک مصدوم شه 1-2 سال دیگه باز میاد به اوج...ا
2-اون عطش لازم برای بردن رو نداره..بله تلاش میکنه ببره اما اگر نشد هم نشد..
و خیلی موارد دیگه..که همه تاثیر گذار هستن
من نمیگم راجر بد بازی کرد باخت..همیشه عالی بوده..اما به نسبت! زمانی که هیچ محدودیتی نداشت و در اوج کار میکرد...هر بار با نواک بازی کرد برد!
من با این حرف شما مخالفم..جای که قرمز شده!
سال 2009 راجر یکی از بهترین سال های راجر بود!!!راجر تو هر 4فینال حضور داشت و این خودش یعنی موفقیت بزرگ!!تونست تو مسترز خاک نادال رو ببره..ویمبی و رولند رو پشت هم گرفت...این خودش یه فصل استثنایی هست...تازه نامزد اصلی جایزه لاریوس هم شد که دیگه بولت واقعا اون سال استثنا بود!!!
چرا راجر فشار نیاره رو خودش!!راجر تو بازی پارسال با نواک وابسته به سرویسش بود بیشتر که به مرور زمان این مشکل در تورنمنت های بعدی حل شد و اینکه اگه راجر روزش بود میتونست نواک رو راحت ببره!!!دیدید که هر وقت نواک آماده ،راجر آماده برنده میدان راجر بوده!!!چرا عمدا کنه!!!کی میگه راجر مصدوم شده باید خداحافظی کنه!!!مگه پارسال تو ویمبی مصدوم نبود!؟به نظر من راجر اوج عطش رو داره اگه نداشت پارسال پل رو استخدام نمی کرد و این همه تغییر تو بازیش نمیدیدیم راجر برای برگشتن به نامبر1 داره تلاش زیادی میکنه!همونجور که پارسال در آخر سال خیلی تلاش کرد..
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: