نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2011, 10:18 AM   #296
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
دوست گرامی فرشاد راجر us open 2009 که راجر با خوان فینال بودن راجر کاملا تو اوج بود اگه اماده نبود که تا فینال نمیومد بالا تو سیمی فینال هم اون بازی زیبا رو با جوکو به نمایش گذاشت 3/0 برد و حتی نذاشت یک ست هم نواک ببره نواکی که همیشه برای راجر مشکل ساز میشه.خود فینال هم که خوان در 5 ست برد.دیگه راجر باید چطوری باشه تا شما بگید اوج راجرنمیشه که هر وقت راجر قهرمانی نمی گیره طرفداراش بگن تو اوج نیست یکم منطقی به موضوع نگاه کنید راجر همین الان هم که 29 سال داره هیچ مشکلی از لحاظ بدنی نداره تازه با تجربه تر و پخته تر هم شده.هر چقدر سن میره بالا می تونی از تجربت استفاده کنی کاری که راجر به خوبی داره اونو انجام میده.به نظر من راجر از 2003 تا 2011 همیشه عالی بوده حالا یک سال کمتر قهرمانی گرفته یه سال بیشتر و بردن راجر همیشه سخته مخصوصا اگه تو گراند باشه.
دوست عزیز من راجر هر چه قدر هم که خوب بوده باشه نمیشه منکر این شد که سال های اوجش از هر لحاظ 2004 تا 2008 بوده!
ببینین شما بخواین یا نخواین سن و بازی در مدت طولانی کار خودش رو میکنه...خیلی دلایل زیادی هست..
1-راجر در اون 2 باز به خصوص با نواک سال پیش نخواست خیلی به بدنش فشار بیاره ( یادتون هست 1 ست میبرد و 1 ست میباخت) نتونست مدام اون فشار رو حفظ کنه شبیه زمان جوانی! و خطاهای زیادی میکرد ...شاید هم عمدا این کارو میکرد که اگر ببره روز بعدش با رافا انرژی بیشتری داشته باشه) اما بحث سر اینه ..با محدودیت بازی میکرد!
الان راجر مصدوم شه باید خداحافظی کنه اما نواک مصدوم شه 1-2 سال دیگه باز میاد به اوج...ا
2-اون عطش لازم برای بردن رو نداره..بله تلاش میکنه ببره اما اگر نشد هم نشد..
و خیلی موارد دیگه..که همه تاثیر گذار هستن
من نمیگم راجر بد بازی کرد باخت..همیشه عالی بوده..اما به نسبت!

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-18-2011 در ساعت 10:26 AM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: