نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2011, 09:06 AM   #291
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
این حرف شما خیلی بی معنی تنیسور اگه میخواد گرنداسلم ببره باید همرو ببره راجر ورافا نداریم .با این حرف شما باید اندی موری 2 تا گرند اسلم میبرد.
مگه نواک وخوان فدرر تو گرند اسلم نبردن داویدنکو اینهمه با فدرر تو گرند اسلم بازی کرد اگه تنیسور درستو حسابی بود باید حداقل یه بار تو گرند اسلم میبردتش
دوست عزیز مگر من گفتم داویدنکو در حد ماری . جوکویچ یا دلپترو هست؟!
داویدنکو هیچوقت در حد ماری یا جوکویچ نیست ...شاید در 2 ست در 1 بازی ببره اما در نهایت در حد اونها نیست!
بله قبول دارم 1 بازیکن باید همه رو ببره اگر میخواد کار خاصی انجام بده
.
حرف من این بود که داویدنکو در زمان اوجش شبیه هیویت یا رادیک...میتونست رنک 1 باشه و اسلم هم ببره اما به دلیل هم بازی بودن با بازیکنی مثل راجر و رافا...نتونست خودش رو بیشتر از این نشون بده.در واقع بد شانس بود...
در مورد دلپترو و جوکیوچ هم دوست گرامی ...اونها بردن اما فراموش نکن که زمانی بردن که راجر در اوج نبود...اگر سال های اوج هردوی اونا به اوج راجر میخورد(شبیه داویدنکو) بعید میدونم چیزی گیر اونا میومد.نمیتونستن راجر رو ببرن و البته نبردن!..نمونش امریکا...3 سال طول کشید تا نواک بالاخره از سد راجر گذشت..به رافا باخت! این 1 نمونش هست...جوکویچ-ماری-دلپترو...کدومشون راجر رو در اوج در یک گرنداسلم بردن؟! همشون باختن داویدنکو هم شبیه اونها...
این 2 بازیکن (راجر و رافا) مانع بزرگین واسه بازیکنای دیگه..اگه این 2 نبودن الان بازیکنای بزرگ تر زیادی داشتیم.اینو من نمیگم خیلی از تنیس شناسان میگن که اخرینش هم یادمه محمد رضای عزیز در همین سایت گذاشت که اغاسی همینو گفته بود.

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-18-2011 در ساعت 09:49 AM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: