نمایش پست تنها
قدیمی 01-13-2011, 07:23 PM   #117
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
بیا جون من با کلمات بازی نکن!
بیخودی بحث رو منحرف نکن.
تو خودت اصلا به پستهای من جواب نمیدی فقط حرف خودتو میزنی
پس به من نگو چی گفتم یا چی نگفتم!
تو که میدونی فدرر مقابل رافا مشکل فنی و روحی داره
پس چرا میگی اگه با هم بازی میکردن اینطور میشد اونطور میشد؟!!
مشخصه کی داره بحث رو منحرف میکنه ، تک تک نقل قول هات ربطی به پست من نداره ، جواب کدوم پستت رو ندادم ؟ همون پست رو به من نشون بده . یه پست رو هم به من نشون بده که با دلیل فنی علت باخت یا برد رو توضیح داده باشی . فقط یک پست رو نشون بده که در مورد اصل بازی حرف زده باشی و توضیح خودت رو داده باشی (غلط و درست بودنش مهم نیست ، مهم هدف پسته) .

"تو که میدونی فدرر مقابل رافا مشکل فنی و روحی داره"

الان این جمله چه ربطی به حرف من و پست من داشت ؟ هر پستی که من میدم چون جوابی براش نداری یه شاخه ی دیگه از بحث درست میکنی و منحرفش میکنی . اونوقت به من میگی بحث رو منحرف میکنم ؟
من که خودم مشکلاتی رو که فدرر موقع بازی با رافا باهاش روبرو بود رو توی پستهای قبلیم گفتم ، خودم هم که گفتم بعضی باختهاش بخاطر مشکل روحی ای بود که با رافا داشت ، حرفای خودمو تحویل خودم میدی؟ حرف جدید بزن .
تازه ، اگه رافا اون سالها توی یو اس اپن و استرالیا به فدرر میخورد مطمئن باش فدرر بازیهای بیشتری رو میبرد و دیگه این مشکل روحی ای که با رافا داشت وجود نداشت .
برای اینکه منحرف نشه بیا و رو همون لندن تمرکز کن ، یه توضیح فنی بده که رافا نمیخواست انرژی مصرف کنه و نمیخواست تمام تلاششو کنه . رو همین یه مساله متمرکز متمرکز باش بعد که جواب دادی اگه خواستی یه موضوع دیگه رو پیش بکش.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: