نمایش پست تنها
قدیمی 01-09-2011, 08:21 PM   #216
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
انصافا بزرگترین مانع فدرر تو گرند اسلم ها کیه؟!!!!
فدرر هر سال نذر و نیاز میکرد تا یه روز رافا نیاد فینال
تا اون بتونه بالاخره رولند رو ببره.
باخت باخته حالا 5 سته باشه نصف جام رو میدن به بازنده؟!!
باختن به رافای جوون برای به اصطلاح اسطوره داغون شدنه پس چی؟!!!
اونم تو فینال گرند اسلم!
تا دیروز یو اس اوپن حیاط خلوت فدرر بود ولی دیدین که رافا با شایستگی
تمام اونم برد.
سنگر هایی که پشتش قایم میشی یکی یکی دارن بدست رافا فتح میشن.
افشین خان چیکار میکنی اگه یه روز تعداد گرند اسلم های رافا از فدرر بیشتر
بشه؟
چرا که نه؟
فدرر نزدیک بازنشستگیه ولی رافا در میانه راه.
فرصت برای رافا هست.
9 تا گرند اسلم چرا نشه 17 تا ؟!!!
میخوایی منطقی فکر کنی؟!!

من تو چت باکس گفتم رافا قهرمانه.
میدونی چرا؟!!!
کسی مثل رافا هر تورنمنتی رو فقط برای قهرمانی
شرکت میکنه.
هر جا باشه سید یک مسابقاته. چون نامبر وان دنیاست!
رافا شانس اول نباشه پس کی باشه؟!
جناب محمد چند بار گفت که رافا تب داره و آنتی بیوتیک مصرف میکنه.
به استرالیا هم دلخوش نباش چون اگه فدرر قهرمان بشه تازه از امتیاز
پارسالش دفاع کرده.
ببین تو بقیه گرند اسلم ها چیکار میکنه؟!!
البته بدون خیالبافی!
خب بدون شک نادال یکی از اصلی ترین رقبای راجر هست و در گرند اسلم برای راجر خطرناکه و در مقابل راجر برای نادال خطرناکه همونجور که در مسترز کاپ امسال این راجر بود که مانع اولین قهرمانی نادال شد.
نه فدرر نذر و نیاز نمی کرد..راجر با شایستگی چند سال پشت سر هم اومد فینال بازی های شایسته ای از خودش نشون داد و حقش بود قهرمانشه..حالا یه نکته جالب راجر تو فینال رولند کسی رو برد که تونست نادال رو شکست بده(حالا به قول شما این شکست بدلیل مصدومیت نادال بوده)..نادال هم تو یو اس اپن کسی رو شکست داد که راجر رو شکست داده پس این از کجا معلوم فدرر فینال میومد نادال رو شکست نمیداد...مشکل خیلیها اینه..بازی رو فقط برای برد میبینن..من خودم رو نمیگم ولی یکی مث افشین یا به نظر من ممد بازی رو خیلی زیبا تحلیل میکنن و از بازی زیبا لذت میبرن برعکس خیلی از ما که بدنبال فقط بردیم..نادال بازیکن بزرگیه..به شخصه خدا شاهد هست که من اصلا ازش بدم نمیاد تازه خوششم میاد تنها دلیل اینکه گاهی از نادال بدم میاد بخاطر طرفدارانشه که بعضی مسائل رو پیش میکشن که ما از رافا یکم بدمون میاد.رافا بچه خوبیه.
از کجا معلوم نادال تو اون چند سال فینال یو اس میومد راجر شکستش نمیداد!نادال نمیومد فینال وگرنه راجر شکستش میداد..ما پشت هیچ سنگری نیستیم..راجرم تونست رولند رو ببره همونطور رافا یو اس رو برد و استباط من از این قهرمانی این دو نفر اینه که این دو شایستگی بهترین تاریخ رو دارن...یه چیزی اگه نادال حتی بتونه رکورد راجر رو بزنه من به راجر افتخار میکنم...به سبک بازیش به هیجانی که به من میده...بازی زیبایی که راجر میکنه برای من کافیه...راجر نزدیک بازنشستگیش نیست چرا که داره بهتر از یه جوون بازی میکنه...چند ساله راجر داره تو گرند ها میدرخشه و ما از راجر مطمئنیم...هیچ کس از آینده خبر نداره..چرا که نادال رکورد بشکنه چرا که بازیش اونقدر افت کنه که خداحافظی کنه...پس راجر ما برای قهرمانی شرکت نمیکنه!!!به این افتخار میکنم که راجر کاملترین بازی تنیس دنیا رو میکنه...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: