نمایش پست تنها
قدیمی 01-09-2011, 07:02 PM   #211
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
پس نمیدونین محمدرضا کی با موتورش میرفت گردش!!!
پس 1000 تا 1000 تا کنار بذارین!!
محمدرضا بیا بگو به این رفقای عزیز

افشین خان فدرر هر چی باشه تو همون گرند اسلم ها جلوی رافا
چیزی نبوده پس شوخی با اون برای رافایی ها نوبر نیست!
باختهای تلخ از زهرش تو فینالهای متعدد گرند اسلم به رافا
که از یادتون نرفته؟!!
حالا یه تورنمنت 250 امتیازی بردین خیال کردین خبریه؟!!!
میبینیم دوستان!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
محمدرضا جان بنزین آزادش شده لیتری 700 تومن.
اون زمان قدیم نیست که راه براه بنزین لیتری 100 تومن
بریزی تو موتورت و شبها بری گردش.
مواظب باش چی داری میگی!
از ما گفتن بود چون دوستت داریم حالا خود دانی!
1. قضیه موتور...راجر باخت یکم ناراحت بودم به دوست عزیزم رضا گفتم میرم یه دوری تو شهر بزنم شاید یکم حالم جا بیاد باخت راجر برام تلخ بود(فکر کنم رولند گاروس بود یا یه تورنمنت خاک)...چون عادتمه هر وقت ناراحتم از چیزی با موتور تو شهر دور میزنم یا میرم لب دریا...یه چیزی!من بنزینم زیاده مشکلی ندارم هر وقت بخوام دور میزنم ولی امسال دور زدنم خیلی کم میشهمن هر شب میرم گردش.
2. راجر بی نظیر بوده تو گرند اسلم ها!اینو همه می دونن پس نگو فلان فلان!تازه بیشتر باخت های راجر تو خاک بوده که منم میگم رافا تو خاک بی نظیره...یعنی یقین دارم رافا برترین بازیکن تاریخه خاکه که البته راجرم تو این چند سال تو خاک عملکرد خیلی خوبی داشته...ما تورنمنت 250 بردیم شلوغش نکردیم...شلوغ داره میشه...تازه راجر این تورنمنت ها براش عادیه...واسه طرفدارانش هم عادی شده...اصلا من انتظار قهرمانی و این چیزا از راجر نداشتم تو این تورنمنت هدف من از دیدن بازی راجر این بود که بدونم آیا آمادگیش واسه استرالیا خوبه که خوب بود...از لحاظ روحیه ام شکر خدا در حد خوبی هست و اعتماد به نفسش عالیه...همونجور که تو لندن با بکهندهامون شکستتون دادیم اینجا هم همینکار و میکنیم.
3. تو فصل خاک شاهد ترافیک طرفداران نادال در سایت هستیم...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: