نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2011, 05:05 PM   #18
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

عه بچه ها گولبیس راکتش رو عوض کرده!

تا پارسال و تا مسترز پاریس (آخرین باری من در تورنمنت های 2010 دیدمش) راکتش HEAD بود!

الان تو اولین تورنمت سال جدید (دوحه 250 امتیازی) میبینم که راکتش رو به Wilson تغییر داده!

آره پاور جان منم تعجب کردم... امسال کلا بازیکنان زیادی اسپانسرهاشون رو عوض کردن چه راکت و چه لباس!! مارین سیلیچ که همیشه عادت داشتیم با Fila ببینیمش رفته با کمپانی Li-ning اگه اسمش درست نوشته باشم، فابیو فونینی که اصلا بازیکن تاپی نیست هم از فیلا جدا شده و اومده تحت حمایت Adidas!!!

تو راکت هم که بجز ماریا و گولبیس، کرولاین ووزنیاکی هم به یونیکس پیوسته و کلا همه سال نو رو با اسپانسر های نو شروع کردن

ویرایش:همین الان یه جستجوئی کردم، جالبه که باقداتیس هم برگشته با Adidas بازی می کنه... آرنو کلمن فرانسوی که دو سالی بود با Wilson بازی میکرد گویا دوباره با Head کار میکنه. ادواردو اشوانک آرژانتینی که بازیکن درجه یکی نیست گویا جایگزین سیلیچ در تیم Fila شده!! و آندری گلوبف که پارسال تو هامبورگ اسمی برای خودش رقم زد تحت حمایت Lacoste قرار گرفته.

اینطوری که بوش میاد آدیداس قرار دادش با دینارا سافینا رو هم تمیدد نکرده و شایعه بید که قراره با بابولات کار کنه!؟ کی نیشیکوری ژاپنی هم که با آدیداس قرار داد داشت گویا قرار دادش رو فسخ کردن و با یه برند در پیت دیگه کار می کنه...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: