نمایش پست تنها
قدیمی 12-16-2010, 05:35 PM   #92
mohama1389
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 1 پست 6 بار سپاسگزاری شده

با سلام به همه تنیسورها و علاقه مندان به تنیس عزیز
من محمد هستم 33 ساله حدود 2 سال به صورت جدی تنیس بازی کردم اما به دلیل مشکل زانو، مشغله کاری و مهمتر از همه نداشتن پارتنر یکی دو سال بازی نکردم. الان دنبال یک پارتنر می گردم که هفته یک یا چند جلسه با هم بازی کنیم. اخیرا که یک جلسه بازی کردم متوجه شدم که مرور زمان خیلی تاثیر منفی روی بازیم نداشته. من غرب تهران ساکن هستم. با اینکه برای قهرمانی بازی نمی کردم اما به دلیل شغلم کاملا جدی تمرین می کردم و فقط بیش از 1000 صفحه کتاب زبان اصلی در رابطه با تنیس و تکنیک های اون خوندم. و سعی کردم تا اونجای که می تونم اصولی تمرین کنم و متاسفانه از اونجایی که اکثر مربیایی به دلیل اینکه فقط تنیسور هستند و از اصول آموزش تکنیک ها چیزی نمی دونن بازدهی خوبی ندارن و همین مساله باعث شد که خودم بیشتر با روش های دیگر ایرادات خودم را رفع کنم.
مدرک من دکتری روانشناسی و استاد دانشگاه هستم و یکی از حوزه های کاریم روانشناسی ورزش است و دوستانی که می خوان تنیس را به صورت حرفه ای دنبال کنند من می تونم بهشون کمک کنم تا سریع تر به هدفشون برسن. چون تحقیقات متعدد نشون داده که فقط تکنیک و تمرین نمی تونه موجب قهرمانی بشه به خصوص به دوستی که قراره با هم بازی کنیم بیشتر می تونم کمک کنم. در آینده اگر فرصت کنم نتایج برخی از تحقیقات در این زمینه که مختص ورزش تنیس هست را توی فروم می گذارم. چون امروز برای اولین بار با این سایت آشنا شدم.
خوشحال می شم که به سایت من یک سری بزنید.
موفق باشید.
www.beheshtiyan.ir
info@beheshtiyan.ir
شماره تماس: 09128019455
mohama1389 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mohama1389 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: