نمایش پست تنها
قدیمی 11-29-2010, 11:06 AM   #418
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
پیش فرض سحنان دو تنیسور پس از بازی

سخنان فدرر: من واقعا خوشحالم..می توانم برای سالهای بیشتر بازی کنم.

"من واقعا خوشحال هستم چرا که فصل را با خوبی به پایان بردم و برخی از بهترین بازی های تنیس من در اینجا بود..بدیهی است که شکست رافا در فینال بسیار فوق العاده است زیرا که فصل،فصل او بود.."فدرر به خبرنگاران گفت.
"من امیدوارم،که می توانم برای سال های بیشتری بازی کنم..من واقعا لذت می برم برای سفر به نقاط مختلف جهان،بازی در مقابل بهترین ها،به چالش کشیدن خودم و برعکس!
این یک کار شگفت انگیز است،من واقعا برای بازی در تمام هفته هیجان زده ام.برای 5 مین بار قهرمانی شگفت انگیز است...من واقعا خوشحالم که توانستم این چنین مسابقه معتبری را بدست بیاورم.شما از همه بازیکنان تاپ سوال کنید!ما عاشق این رویداد هستیم.من اعتقاد دارم می توانم در فصل 2011 بزرگ باشم.
فصل خوبیست..من شکست هایی داشتم..مطمئنن شما هر تورنمنتی که می روید حتما که نباید قهرمان شوید..بدیهی است که نمی توانم هر فصل یه جور باشم..همچنین من فکر می کنم هر دوی ما یعنی من و رافا در حرفه گرند اسلم بسیار خوب بودیم..من همیشه می دانستم بازی امروز جالب می شود..من بازی او را تحسین می کنم.امروز یکی دیگر از بازی های بزرگ بود".

سخنان نادال:این فصل بیشتر برای من احساسی بود.

"این یک سال فوق العاده و برای من بیشتر احساسی بود.اما وقتی راجر این بازی را دوست دارد خیلی دشوار است که او را متوقف کنیم".
وقتی که خبرنگاران از نادال پرسیدند که آیا درد جسمی و بدنی مقابل فدرر داشتی نادال جواب داد:من فکر می کنم درست نیست در این لحظه در مورد این موضوع بحث کنیم.
"اما من نمی خوام بگم که من این بازی را باختم زیرا من خسته بودم.چیزی که من می خوام بگم اینه و احساس می کنم که بازی را باختم زیرا من با راجر فدرر بسیار خوب بازی کردم در یکی از سطوح مورد علاقه او! هنگامی که او این بازی را دوست دارد و انجام می دهد بسیار مشکل است که او را متوقف کرد!من شانس داشتم اما کافی نبود...این هفته فوق العاده ای برای من بود..رقابت با 4 بازیکن تاپ 8 در هفته و در سطحی دشوار برای من بود.من فکر می کنم این فصل بسیار عاطفی برای من بود..هنگامی که من در اول فصل مونت کارلو رو بردم همه چیز برای من ساده شد و واقعا بازی خوبی را شروع کردم..من سعی کردم که در این بازی بهتر باشم،اما اون بهتر بود..از همه تشکر می کنم..او در این بازی غیر قابل باور بود..من فقط می تونم به او تبریک بگویم بخاطر این هفته بزرگی که داشت و هیچ ستی را از دست نداد تا فینال!
نادال در مورد فصل 2011 گفت:فشار بر روی من هست...من در شروع فصل باید از 1000امتیاز استرالیا و یا دوحه دفاع کنم.هدف اول من واجد شرایط شدن است و بعد از آن خواهیم دید ..هدف من این است:تلاش برای بازی خوب،سعی کنید در مقابل هر کسی رقابت کنید و در فینال حضور داشته باشید".
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: