نمایش پست تنها
قدیمی 11-29-2010, 08:48 AM   #413
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

درود به شرف راجر..درود به غیرت نادال..بازی بسیار زیبایی دیدیم..هر دو تنیسور صحنه های بسیار فوقع العاده ای خلق کردند...قهرمانی اسطوره رو به همه طرفداران راجر تبریک عرض می کنم.از اول تورنمنت مطمئن بودم راجر قهرمان میشه...راجر تمام تنیسور ها رو با اقتدار شکست داد و این نشونه تجربه بالای نادال هست که یک ست از راجر می گیره.
خب نادال طبق معمول ضرباتش رو به سمت بکهند راجر می زد اما غافل از اینکه بکهند راجر بسیار قوی تر و هدفمندتر از گذشته شده و به همین دلیل به نظر من راجر ست اول رو روی بکهندهای زیبای خودش برد(از راجر معذرت می خوام،همینجا اعلام میکنم زیباترین و بهترین بکهند جهان رو داره،کلی میگم چه اسلایس،چه بکهند وینر و ...).در ست دوم نادال یکم باهوش تر از راجر جلو رفت و ست رو گرفت..فکر کنم تو ست دوم راجر کمتر حجومی بازی می کرد..ولی در ست سوم بازی همیشگی خودش رو یعنی فقط حمله انجام داد و تونست این بازی بزرگ رو ببره.
از نکات مثبت راجر در این بازی از دست ندادن بریک!واقعا وقتی بریک پوینت بدست می آورد با برنامه بازی می کرد..دست پل و دوست صمیمی راجر درد نکنه..خیلی کمکش کردن و تیم خوبش!
ماشالله خونسردتر از همیشه بود..من مطمئن بودم برنده زمینه..آخه اسطوره هست دیگه!
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: