نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2010, 10:16 PM   #326
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
رافا بود که بازی رو به موری دیکته میکرد و جدا از اواسط ست دوم که بازی رو رافا وا داد برای مدتی بله موری بیشتر روی بکهند رافا میبرد ولی رافا در مجموع هجومی تر بود و شاید چشمای من ایراد داره ولی این موری بود که همش به چپ و راست میرفت و کمترین آمار بکهند وینر های عمرش رو شاید امروز داشت!! رافا امروز واقعا خوب بکهند زد و سه تا Backhand Crosscourt Winner از انتهای زمین زد که من گرخیدم

بازم شاید من چشام مشکل دارن ولی یه چیز قطعیه که موری اگه توپ روی بکهندش بیفته عمرا بیاد Backhand Down The Line و Backhand Crosscourt رو ول کنه و بچسبه به بکهند رافا
کوروش جان نمیدونم چرا اینجوری شدی ، کلا جوابه همه ی پست ها رو اگرسیو میدی . یا پست رو درست نمیخونی ، یا این که خیلی حال و حوصله ی بحث داری اصلا متوجه پست من نشدی . به هیچ عنوان در مورد اگرسیو تر بودن و پسیو تر بودن حرف نزدم ... اتفاقا میتونی بری پستم رو توی آیتی ست بخونی ... این از این

منظوره من این بود که موری بود که وقتی توپه روی فورهندش بود سعی میکرد به سمت بکهنده رافا حمله کنه . وقتی هم روی بکهندش بود که سعی میکرد بازی رو دیکته کنه .

در مورد جمله ی آخرم هم که من خودم هم گفتم ، آخه نوکرتم ، رافا که جرات نمیکرد Backhand Down The line بزنه ، هر موقع هم میزد و اندکی توپش Short بود ، موری با بکهندش رافا رو تنبیه میکرد . تمام صحبته منم همینه که موری همواره بازی رو به بکهنده رافا میکشوند ، اگه رافا Cross Court میزد که باز هم میزد رو بکهندش ، اینقدر ادامه میداد تا رافا ارور بده ، که این اتفاق هم کم نیافتاد توی بازی ... وقتی هم که رافا Down The Line میزد که موری با بکهندش حمله میکرد . حرف من این بود . اگر هم گفتم توپهای رو بکهندش رو هم میزد روی بکهنده رافا ، به این معنی بود که وقتی با بکهند هم حمله میکرد بیشتر به بکهنده رافا میزد و البته چند بار هم کراس کورت زد . چشم شما هم ایراد نداره ، بازی رو دوباره ببینید منظوره منو میفهمید .
Afshin آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: