نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2010, 10:06 PM   #325
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
به نظر من کاملا تحلیله شما بر عکسه ، این موری بود که همواره سعی داشت بازی رو بیاره روی بکهنده رافا ... تنها نقطه ضعفی که در بازیه رافا وجود داره همین بکهندشه و موری میدونست راهه دیگه ای واسه بردنه این رافا نداره . موری هم توپهای روی بکهند و هم توپهای روی فورهندشو میزد روی بکهنده رافا .. من واقعا نمیدونم شما چجور به این نتیجه رسیدید که این رافا بود که بازی رو به سمت فورهنده موری و بکهنده خودش کشوند !
رافا بود که بازی رو به موری دیکته میکرد و جدا از اواسط ست دوم که بازی رو رافا وا داد برای مدتی بله موری بیشتر روی بکهند رافا میبرد ولی رافا در مجموع هجومی تر بود و شاید چشمای من ایراد داره ولی این موری بود که همش به چپ و راست میرفت و کمترین آمار بکهند وینر های عمرش رو شاید امروز داشت!! رافا امروز واقعا خوب بکهند زد و سه تا Backhand Crosscourt Winner از انتهای زمین زد که من گرخیدم

آمار سرویس دایرکشن هم که فخری عزیز گذاشت حدود 88 درصد سرویس های رافا تو هر دو باکس به فورهند موری بود که این خودش نشان از تاکتیک رافا برای ارور گرفتن از موری از این ناحیه داره...
بازم شاید من چشام مشکل دارن ولی یه چیز قطعیه که موری اگه توپ روی بکهندش بیفته عمرا بیاد Backhand Down The Line و Backhand Crosscourt رو ول کنه و بچسبه به بکهند رافا
koury آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: