نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2010, 09:23 PM   #321
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

بازيه زيبايي بود.حتما همه ديدند اما من ميخواستم چند تا نكته بگم!
اول اينكه من هيچوقت اين رو درك نكردم كه چرا همه و مخصوصا موري بهترين روز سرويسشون مقابل رافاست استراليا و بازي با باگداتيس در سينسي هيچوقت يادم نميره.اين بازي هم بايد بهش اضافه كرد. موري تو عمرش بالا 60 سرويس اول نداشت اما امروز تو دو ست اول حدود 65% بود.
بيخياله اين حرفا!
در كل بازي پاپاي و خوبي بود!
نقطه ضعف رافا در بازيه امروز به نظر من سرويس بدش بود كه رافا رو مجبور كرد واسه هر پوينتي بجنگه.دوم اينكه من نميدونم چرا رافا به ضرباتش عمق نداد.هر موقع اين كارو كرد امتياز رو گرفت.بازيه با بريچ خيلي بهتر اين كارو كرد.اما امروز مارو از اين لحاظ تااميد كرد!
رافا از فورهندش اونجور كه بايد و شايد استفاده نكرد.شايد دليلش استفاده زياد موري از بكهند رافا بود و همينطور رافا براي پرهيز از بكهند كراس كورت موري ترجيه داد اين ريسك رو بپذيره و با بكهندش بيشتر كار كنه!
نقطه قوت و اميدوار كننده رافا هم در اين بازي روحيه جنگندگي و بالاي رافا بود.تو اون شرايط به بازي برگشت.ضمن اينكه ست سه رافا دچار تحليل روحيه بود و بالعكس موري روحيه زيادي داشت.اما رافا با تجربه خودش بازي رو اداره ميكرد! نكته جالب ديگه ضربه هاي اينسايد اوت رافا بود كه در خيلي از لحظات گره گشا رافا بود.مخصوصا تو مچ پوينت كه در اون شرايط بي نظير بود.بايد اين ضربه رو هم به ضربه هاي خوب رافا اضافه كرد!
ست اول و ست پوينت اون من رو ياد بازيه ويمبلدون انداخت كه دقيقا مثل همون ست پوينت ست دوم اون بازي رافا سر سرويس موري به زيبايي به تور هجوم برد و با يك استوپ والي ست رو از آن خود كرد!

تبريك به همه رافايي ها و خسته نباشد به رافا و اندي
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: