نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2010, 08:36 PM   #127
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
افشین جان حدس زدن برنده های مسابقات مسترز کاپ بمراتب راحت تر از سایر تورنمنت هاس چون معمولا 4 نفر بهتر از 4 نفر دیگه هستن و این رو عملکرد و رنکینگ بازیکنا ثابت می کنه، اینکه کی میبره میشه یه جورائی پیش بینی کرد ولی اینکه رافا با توجه به فرم نیمه ی دوم سالش رو در برابر رادیکی که با هزار نذر و نیاز و بدبختی کوالیفای شد بازنده ی قاطع اعلام کنی هیچ نشانه ای از کارشناسی نداره!!

اینکه فدرر یا موری تو دو ست فرر و سودرلینگ رو شکست میدن نیاز به علم غیب نداره، ولی وقتی با قاطعیت میگی رادیک تو سه ست میبره نمیدونم کجاش تحلیل فوق العاده میشه جاهائی که در مورد رافا حرف زده همش با اما و اگر حرف زده اونم در حالی که رافا شرایطش بدتر از رادیک نبوده حتی تو فصل Indoors ولی قسمت هائی که در مورد رادیک حرف زده من طوری برداشت می کنم که بخاطر آمریکائی بودنش یه جورائی جانبدارانه حرف زده.

بطور مثال، رادیک بیشتر بخاطر Big Serve بودنش و سرویس های خوبش معروفه، ولی کیه که ندونه سرویس رادیک طی سال های 2008 به اینطرف شاید 70 درصد سرویس هاش در سال های جوانیش نیست؟؟ تو فاکتور دوم همچین غلو کرده سرویس رادیک رو که انگار جان ایزنره یا تو دوران جوانیشه، یا شایدم چند سالیه بازیهای رادیک رو تماشا نکرده

1.

من توی این جملاتی که گفته اغراقی نمیبینم ، اتفاقا اکثرشون هم اتفاق افتادن توی بازی ، با قاطعیت هم نگفته رادیک میبره

Roddick serves lights out and grinds through an epic upset in three sets

من توی این جمله قاطعیتی نمیبینم ، یه سری فاکتور ها رو مشخص کرده و اتفاقا رادیک همونا رو هم اجرا کرد ، زدن سرویس های متنوع ، و دیکته کردن رالی با اولین ضربه پس از ریترنه رافا که چندین و چند بار توی بازی اتفاق افتاد . گفته مهمترین چیز برای رادیک اینه که اگرسیو باشه که این هم کاملا در بازی مشهود بود . رادیک از نظر تاکتیکی (به خصوص در دو ست اول ) بهتر از رافا کار کرد ، ولی اونقدری که برای بردنه رافا کافی باشه نتونست سطحش رو بالا نگه داره . ضمنا شما که میگی پیش بینی راحته ، آیا واقعا فکر میکردی که فدرر امروز بازی با موری رو ببره؟
البته من نمیخوام بگم خوب پیش بینی میکنه یا بد ، دارم میگم استدلالهای خودش رو مطرح میکنه و بر اساس اونها نتیچه گیری میکنه . این که جانبدارانه هم نظر بده چیزه عجیبی نیست ، به هر حال هر کسی به یه تنیسوری علاقه داره و ممکنه در جملاتش مشخص باشه .
Afshin آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: