نمایش پست تنها
قدیمی 11-10-2010, 10:43 AM   #33
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

کسی ار دوستان می دونه مصدومیت ایوو کارلوویچ کروات در چه حاله؟

الان خیلی وقته دیگه نمیبینیمش! شایدم خوب شده داره در چلنجر ها بازی میکنه!

بنده خدا امسال با وِمیچ صرب تا نیمه نهایی دوبل گرند اسلم استرالیا بالا اومدند ولی اونجا به نستور/زیمونیچ باختند.

فرناندو گونزالز هم به طرز عجیبی نیستش. امیدوارم غیر از مصدومیت دلیل دیگری (مثل زبونم لال خداحافظی) نداشته باشه!

این مصدومیت تقریباً یک ساله خوان مارتین دل پاترو هم دیگه داره رسماً باعث می شه یه عده این جوان آرژانتینی خوش آتیه رو فراموش کنند!

هر چه قدر فکر می کنم بازم یه اسم مصدوم دیگه می آد به ذهنم!

ژولین بنه-تو فرانسوی که در US Open امسال در بازی با تامی روبردو یک دفعه مچ دستش شدیداً مصدوم شد در چه حاله؟ هم دوبل جام دیویس مقابل آرژانتین رو از دست داد هم این همه تورنمنت پشت سرش!

من گفتم دیگه تا مسترز پاریس (تورنمنت فعلی) برمی گرده اما انگار خبری نیست!

تامی هاس نازنین من، هم که هنوز مصدومه و همین دو هفته پیش باز رفته بود کلینیک تا یه تزریق دیگه روش انجام بشه!

Tommy Haas After Receiving His Final PRP Injection

تامی جان، خیلی دلم برات تنگ شده

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: